gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sevimli Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Sevimli Sözler de paylaşın hep aci ayrılık sözleri paylaşıyorusunuz hayata biraz da sevimlilik katın derim ben:)

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevimli Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevimli yiyecekler

sevimli yiyecekler

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. sevimli bebişlerr

sevimli bebişlerr

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Sevimli Kalemtraşlar

Sevimli Kalemtraşlar

4. Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Kısa Sevimli Sözler Mesajlar

Sevimli Sözler Kısa Sevimli Sözler Mesajlar Biraz hayata sevimlilik katalım istiyoruz ve işe de sevimli sözler söyleyerek başlayalım diyoruz :) Sevgili Melek'ler, işte size sevimli sözler ve mesajlar :) Kalbimde gözlerin beynimde ismin bedenimde sevgin geziyor. Anılar yaşadıkça sevgiler paylaşıldıkça çoğalır, ben seni düşünerek yaşıyorum sevgilim. Seni severek günümü geçiriyorum sana...

Sayfayı Paylaş