sevın benıııı

sehr_i sukut

Aktif Üye
Üye
sevın benıııı
ya ben kendımı cok ama cokkk yanlız mutsuzzz terk edılmıss becerıksız ve deeeeeee sokak kedısı gıbı hısssedıommm :18::18::18::18:azcuk tesellıye ıhtıyacım varrr:18::18:benı sever mısınnnnnnn:18::18:

Ce: sevın benıııı

oy canım benim ne diyon sen ablan kurban olsun sana seni yirim yirim bitirim ağlama ama gel seni beslemem ediyim alırım kollarıma şevkatle sararım küçük meleğim benim

YAZAN:küçük meleğimin anası minik meleğiminin ananesi

canimcim ben seni tanimasamda cok seviyorum sen cok iyi cok süper ötesi birisin herkes seni cok seviyorrrrrrr.....

diyar niye öyle düşünüyon canım sen çok tatlı sevilen birisin hııııııı kızyorum bak sana ağlamak değil gülmek yakışır meleğim

vaasbloem1mbvl8.gif
floaterbeeflowerxk1yx2.gif
diyarcım buda köşene küçük bir hediye canım iyi sohbetler

tatlımm niye yanlızsın bak bizler varız senin gibi tatlı güzel hoş bir bayana böyle üzülmek yakışmıyor sana gülmek yakışır canım benim ...

benı seven ablalarımmm cok cokk sagolun bende sızı sefıomm amaa bneı sevmıyenlerde var sanursam:(:(:(:(:(:(:(:(:):) cemos ablamm benı sevmemıssss hıdo ablammm sevmemısssssss gulucuk ablamm sevmemısssss bohuuuuuuuu sevın benıı cabukkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk aglarım yoksa haaaa

kıs cadu ağlama sen delirtme beni. kıyama ben o küçücük anne olcak bide ağlamasınıda öğrenmiş. kıyamam ben sana. nazlı melek güzel meleksin sen. bitanesin. kardeşim olsan bu kadar severim. sıkma canını nı yeğenimizi de üzme tamam

Geri