gebe
  1. sahtedüşler

sahtedüşler Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

sevince nasıl oluyormuş meğer insan..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında sahtedüşler tarafından paylaşıldı.

Bende sevmeyi bilmezdim güzel gözlümü görünceye kadar.Hayata hep olumsuz,mutsuz,sevgisiz bakardım şimdi yüreğimde ki o tatlı sızı bana neler yaptırıyor çocuklar gibi koşuyorum gülüyorum bende içimden gele gele artık bende seviyorum delilerce etrafımdakilere karşı hiç olmadığım kadar olumlu,ılımlı davranıyorum heycanlıyım bende.Artık hiç bir olay beni kızdırmıyor incitmiyor acıtmıyor tek özlemim tek sebebim tek sevgim tek yaşama sebebim oldun güzel gözlüm gözleri o kadar güzel ki güzel ki gülmeden içi gülüyor gözlerinin güzel gözlüm sen,ben ve hep o hayalini kurduğumuz iki çocuğumuz güzel bir dünya kurucağız hani diyoruz ya aramızda atışıyoruz hani çocuklarımız fenerli olacak beşik taşlı olacak diye düşündüm de bir tanesi senin stediğin gibi diğer idi benim istediğim gibi olsun tamam hani kızımızın adını da hayat koyalım diyorum ya hayat koyalım da bizim hayatımızın anlamı hayatımızın yaşama sebebi olsun SENİ SEVİYORUM......

sevince nasıl oluyormuş meğer insan.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Emel Müftüoğlu - Sevde Nasıl Seversen Sev

Emel Müftüoğlu - Sevde Nasıl Seversen Sev

Ellerin çok güzel onlara dokunmak Doyasıya okşamak ve öpmek istiyorum Gözlerin çok derin o engin sularda Islanmak sırılsıklam olmak istiyorum Al bedelleri sar bedenimi Sevde nasıl seversen sev Olurda bir gün geçerse tutkular Veda eder ayrılırız hesap sormadan Söz-Müzik: Şehrazat __________________
  2. Meğer...

Meğer...

Meğer Ne çok anlamsız gürültü Ne çok boş uğultu varmış hayatımda Meğer Ne çok anlamsız duygular Ne çok boş anılar taşırmışım sırtımda Meğer Ne hasretmişim kupkuru ıssızlığa Kör kütük yalnızlığa Düşünüyorum da Nasıl katlanırmışım bunca kargaşaya Nasıl dayanırmışım, bunca karmaşaya Belki geç oldu ama Yeni yeni başladı aklıma takılmaya Yeni yeni başladım kendime sormaya Acaba Değermiydi...
  3. Torbalar insan oluyor!

Torbalar insan oluyor!

Rüyamda trendeyiz ama bildiğin yolda gidiyor tam bizim incegimiz yere geldi ve tren yavaşladı derken aa bide ne göreyim tren beyfendi başladımı hızını çoğaltmaya ee biz nassı incez birde öğreniyorum ordan taaa kars ta durcakmış aman allahım inmemiz gerekiyor baktım daha tam hızlanmadan dedim kardeşime ben atlıcam sizde torbaları atın ben tutarım sonra kendiniz atlayın derken kardeşim...
  4. saksıda kek nasıl oluyor

saksıda kek nasıl oluyor

Ben saksıda kek tarifi diye birşey duydum ama sakın dalga geçmeyin lütfen. Sunum olarak saksıda çiçek gibi görünüyormuş sanırım. Var mı tarifi yapılışı ?

Sayfayı Paylaş