gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevindi Kalbi Durdu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Allah Rahmet Eylesin okuyunca şaşırdım ve üzüldüm kızcağıza.
    Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü 1’inci sınıf öğrencisi 19 yaşındaki Yeşim Yıldıran’ın geçirdiği kalp krizi sonucu ölmesi nedeniyle memleketi Osmaniye’nin Düziçi İlçesi’ne bağlı Çamiçi Köyü’nde gözyaşlarıyla toprağa verildi.
    Kızının ölümünden birkaç saat önce heyecanla kendisini aradığını anlatan anne Ayşe Yıldıran, “Kızım, okuduğu fakültede devlet bursunu kazanan tek öğrencinin kendisi olduğunu söyledi. Sevinçli ve heyecanlıydı. Sanırım bu heyecana kalbi dayanmadı” dedi

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ay yazik yaaa ...
    Rabbim rahmet, ve hesabini kolay eylesin.

Mekani cennet olur insallah.

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    inşallah canım çok acı

Sevindi Kalbi Durdu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dursun Ali Erzincanli - Dağlarımı Sev

Dursun Ali Erzincanli - Dağlarımı Sev

Yaşasaydım aranızda olacaktım Yaşasaydım sen ağlamıcaktın anne Kahpe bir kurşun alnımdan vurmasaydı Sizin gibi bayrak sallıcaktım Meydanlarda omuz omuza yürüyecektik Tıpkı serin bir sabah her şey vatan için diyerek Dağlara yürüdüğümüz kardeşlerim gibi Sinoplu teğmen Arif gibi Diyarbakırlı Mehmet gibi Urfalı İbrahim Trabzonlu Dursun Yozgatlı Rıza gibi Omuz omuza yürüyecektik Vatan...
  2. 112'den mucize kurtarış 500 metrede 5 kez kalbi durdu

112'den mucize kurtarış 500 metrede 5 kez kalbi durdu

ANTALYA'nın dünyaca ünlü Konyaaltı Plajı'nda aşırı su yutan ve öldü sanılan 17 yaşındaki Hikmet Çimen'in kalbi, plajla ambulans arasındaki 500 metrelik mesafede 5 kez durdu ve 112 ekibi tarafından her defasında masajla yeniden çalıştırıldı. Turizm beldesi Belek'teki 5 yıldızlı bir otelde staj yapan Denizli Turizm Meslek Lisesi 2'nci sınıf öğrencisi Hikmet Çimen, aynı otelde staj yaptığı sınıf...
  3. 2 kez kalbi durdu

2 kez kalbi durdu

Ordu'da geçirdiği kalp krizi sonucu yaşama şansı yüzde 1 olan hasta, 13 kişilik ameliyat ekibinin olağanüstü çabası sonucu yaşama döndü. Perşembe ilçesi Medreseönü beldesi Okçulu köyündeki evlerinde uyuyan Çağlayan Deniz (30), gece saat 02.00 sıralarında göğsünde bir ağrı olduğunu belirterek ailesini uyandırdı. Ağrının şiddetlenmesi üzerine kalp krizi geçirdiği anlaşılan genci ailesi...
  4. 11 aylık Hasan’ın kalbi 8 ayda 7 kez durdu

11 aylık Hasan’ın kalbi 8 ayda 7 kez durdu

Isparta’da ender rastlanan bir hastalık olan Diyafram Evantrasyonu (doğuştan diyaframın yüksek olması) nedeniyle yoğun bakımda tutulan 11 aylık Hasan Hüseyin Bulut’un kalbi 8 ayda 7 kez durdu. Burdur’un Mamak köyünde oturan Bekir Bulut ile Melike Bulut’un ilk çocukları olan Hasan Hüseyin, 3 aylıkken solunum yetmezliği sorunuyla Süleyman Demirel Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve...

Sayfayı Paylaş