gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Sevinirken dilini yuttu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

Galibiyete sevinen kulüp başkanı gözünü hastanede açtı. TFF 3. Lig 5 Grup takımlarından Ceyhanspor'un 1-0 kazandığı Kahramanmaraşspor maçının ardından sahadaki sevinç gösterilerinde dilini yutan kulüp başkanı Mustafa Aydar, hastaneye kaldırıldı.
    Alınan bilgiye göre, Ceyhan Şehir Stadı'nda bugün yapılan maçta hakemin bitiş düdüğüyle birlikte sahaya inerek sevinç gösterilerine katılan kulüp başkanı Aydar, bu sırada baygınlık geçirdi.

DİLİ BOĞAZINA KAÇTI

Bayılan Aydar'ın boğazına kaçan dili sahadaki doktorun müdahalesiyle çıkartıldı. Başkan Aydar, daha sonra ambulansla Ceyhan Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı.

Tedavinin ardından durumunun iyi olduğunu belirten Aydar, ''Bu maç bizim için çok önemliydi. Rahatsız olmama rağmen bu karşılaşmayı kaçırmamak için maçı izlemeye geldim. Galibiyet sonrası ise sevinç gösterilerine katıldım ve bu sırada baygınlık geçirmişim'' dedi.

Öte yandan, Ceyhanspor Kulübü İkinci Başkanı Kasım Önük, futbolcular ve teknik heyet, başkan Aydar'ı hastanede ziyaret etti.
    internethaber

Sevinirken dilini yuttu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dilim

dilim

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.
  2. Yurtseven Kardeşler - Dilini mi Yuttun?

Yurtseven Kardeşler - Dilini mi Yuttun?

Bir zamanlar sevdigim biri vardi O ama ne yazikki bana bakmazdi Ne zaman ona birseyler sorsaydim Duymazdin gelir beni hic takmazdi Kaslarimi aldim Artik kirpikler Rimel'li O kadar cok degistim Taninmaz bir hale geldim Hoppa hic bir derdim yok Artik ona muhtac degilim Numaram da degisti Artik eskisi degilim Yillar sonra karsindayim Tanimadinmi yoksa Oh oldu iste canima deysin Ben istedim...
  3. ağrı kesicileri direk yutun

ağrı kesicileri direk yutun

ağrı kesicileri direk yutun APRANAX isimli ilaç ile ilgili... Vatandasin biri, haftasonu arkadasinin evine gidiyor.. Çok basi agridigindan, arkadasi ona bir Apranax veriyor. Vatandas yutmadan önce ilacı ağzinda çigniyor, bir kaç dk. sonra suurunu kaybediyor. Çevresindekileri tanimamaya basliyor. Apar topar hastaneye kaldiriyorlar ve orada anlasiliyor ki; sebep beyin kanamasi... Nedeni ise,...
  4. İlaçları Kırmadan Yutun

İlaçları Kırmadan Yutun

İngiltere'de eczacı ve doktorlar, ilaçların kolay yutulması için kırılıp ezilerek parçalara ayrılmasının çok riskli olduğu ve ölüme yol açabileceği yönünde uyarıda bulundu. Sağlık uzmanları, tabletlerin ezilmesi halinde ilacın üzerindeki özel tabakanın bozulduğuna ve sonuçta çok riskli yan etkiler doğabileceğine dikkat çektiler. Ezilen ilacın yutulmasından sonra kana karışma süresinin...
  5. Karadelik yıldızı böyle yuttu

Karadelik yıldızı böyle yuttu

:ah::ah: 25 Ağustos 2011 / 14:50 NASA’nın dünya yörüngesindeki Swift adlı teleskopunun tespit ettiği X-ray ışınlarının, bir karadelik tarafından yutulan bir yıldızdan geldiği anlaşıldı. Nature dergisinde yer alan habere göre NASA’nın dünya yörüngesindeki Swift adlı teleskopu 25 Mart’ta, bir yıldızdan yayılan X-ray ışınlarını tespit etti. Yapılan detaylı incelemede bu ışınların Güneş’ten...

Sayfayı Paylaş