gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

seviyor sevmiyor...

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

seviyor sevmiyor... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Seviyor Sevmiyor feLsefesi...

Seviyor Sevmiyor feLsefesi...

Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış. Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra, yeterince büyüdüğünde, kendine güvenli bir yer bulup, bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği uzunca bir sürenin sonunda da, rengarenk kanatlı bir kelebek olup çıkmış. Minik kelebek, uçabiliyor olmanın da verdiği...
  2. Bazıları seviyor bazıları sevmiyor

Bazıları seviyor bazıları sevmiyor

ÜNLÜLERİN GÖZ ÖNÜNDEKİ HAYATLARINI GİZLEME YOLLARI. Ünlüler dünyasında bazı kişiler poz vermeyi, fotoğraf çektirmeyi çok seviyor. Bazıları ise adeta objektiflere alerji duyuyor ve muhabirlerden köşe bucak kaçıyor. İşte onlar... POZU SEVENLER Demet Akalın: Ünlü şarkıcı kamera ve objektiflerden kaçmıyor. Özel hayatını paylaşmaktan çekinmiyor. Banu Alkan: Bir dönemin ünlü oyuncusu...
  3. Seviyor... Sevmiyor... Filimi

Seviyor... Sevmiyor... Filimi

Dünyada yaygın olarak bilinen adıyla He Loves Me... He Loves Me Not, Türkiye’de Seviyor... Sevmiyor... olarak tanındı. Angelique (Audrey Tautou), güzel sanatlar dalında başarılı bir öğrencidir. Loic (Samuel Le Bihan) adında kendisinden yaşça büyük bir doktora aşık olur. Fakat sevdiği bu adam evlidir ve karısı Rachel (Isabelle Carre) de hamiledir. Angelique’in sevgisi o kadar büyüktür ki,...
  4. Nil Karaibrahimgil - Seviyorum Sevmiyorum

Nil Karaibrahimgil - Seviyorum Sevmiyorum

Seviyorum sevmiyorum Kaç yaprak var bilmiyorum Ben seni kopardım attım Kendimi toparlıyorum Var mı şimdi başka biri? Onu bana benzettin mi? Ne yaparsan o ben olmaz Parçaları sana uymaz Kendimi bunun için mi yorucam ben? Kalbimi bunun için mi kırıcam ben? Hmhm haha hmhm haha hmhmhaha Yok ki senin bir yedeğin Kötü kedi Şerafettin! Söyle nasıl kıydın bana? Hem canındım, hem ciğerin Kendimi...
  5. Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum

Bu Yemeği Seviyorum Sevmiyorum

Bir yemek adı yazıyoruz Alttakide seviyorum yada sevmiyorum diye cevap veriyor Kuru fasülye sevmiyorum alttaki Mantı

Sayfayı Paylaş