gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Seviyorum Dedikçe Bıçakladı..!

Konu, 'Çöplük' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Kıskanç sevgili, genç kadını tam 17 kez bıçaklayarak öldürdü.

Telefonlarına yanıt vermediği için evine gittiği sevgilisini, daha önce kendisinin tanıştırdığı erkek arkadaşıyla gören gözü dönmüş áşık, kıskançlık krizine girip genç kadını 17 yerinden bıçaklayarak öldürdü.

Bursa'nın Yıldırım İlçesi’nde meydana gelen olayda önceki akşam pazarcılık yapan Mehmet Erginoğlu (30), sevgilisi Münevver Emiroğlu’nun (28), dört gündür tüm aramalarına karşın cep telefonuna yanıt vermemesi üzerine evine gitti. Evde, daha önce kendisinin tanıştırdığı arkadaşı Adnan Uylu’yu gören Erginoğlu kıskançlık krizine girdi. Erginoğlu, belindeki ekmek bıçağını çıkarınca korkan Adnan Uylu birinci kattaki evin penceresinden atlayarak kaçtı. Erginoğlu, sevgilisini vücudunun 17 yerinden bıçaklayarak ağır yaraladı. Sevgilisini bıçakladığı sırada kendi elini de kesen Erginoğlu ’155 Polis İmdat’ı arayarak durumu bildirdi. Polisle birlikte olay yerine gelen sağlık ekibi, ağır yaralı haldeki genç kadına ve elini kesen sevgiliye ilk müdahaleyi yaptı. Hastaneye kaldırılan Münevver Emiroğlu kurtarılamadı. Polis tarafından hastaneye götürülerek tedavi altına alınan zanlı Mehmet Erginoğlu, taburcu olduktan sonra ’adam öldürmek’ suçundan mahkemeye çıkartılacak.

tatlıaşkım.com

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Seviyorum Dedikçe Bıçakladı..!

türk filmi gibi bu daha ağır ama:)

Seviyorum Dedikçe Bıçakladı..! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yapma dedikçe yapılanlar.

yapma dedikçe yapılanlar.

Küçüklüğümden bu yana yapma denilen herşeyi yaptım. Hala daha devam ediyorum yapmaya. "Yaşamak" güzel bir deneyim büyükler için, ama yaşayan kişi çocukları olmadığında… Bazen tutamıyor karşınızdaki insan kendisini ve işte o zaman devreye giriyor; "Yapma çocuğum!" , "Yanlış yoldasın!", "Ben yaptım sen yapma!" gibi yersiz söylendiğinde saçma olduğuna...
  2. uğur ışılak-ah dedikçe

uğur ışılak-ah dedikçe

Dizlerimde hal kalmadı Bekle bekle taşa döndüm Gezmediğim yol kalmadı Tam bir ömür boşa döndüm Nedir ölüm, nedir zulüm Ben onları aştım gülüm Kalmamışken tahammülüm Sona geldim, başa döndüm Ah dedikçe yanarım, Vah dedikçe yanarım Yanar yanar seni anarım Sevdam kelepçem oldu Derdim dilekçem oldu Halim sana sunarım
  3. Tinerciler kalbinden bıçakladı

Tinerciler kalbinden bıçakladı

Tinerciler kalbinden bıçakladı İZMİT’in merkezinde önceki gece madde bağımlısı 3 kişi, önünü kesip para istedikleri lastik işçisi 26 yaşındaki Mustafa Atılgan'ı, para vermeyince kalbinden bıçaklayarak öldürdü. Evine gelen misafirleri önceki gece D-100 kenarından otobüse bindiren ve evine dönmek üzere Yeni Cuma Camii’nin yanındaki yoldan geçen Mustafa Atılgan’ın önü 3 kişi tarafından...
  4. Allah Allah dedikçe ilahisi

Allah Allah dedikçe ilahisi

Gelin Allah diyelim, Kalpten pası silelim, Alemler seyredelim, Allah Allah dedikçe. Nerde tevhid çekilir, Melekler saf saf gelir, Hepsi tekbir getirir, Allah Allah dedikçe. Zikri Hakka başlandı, İsm-i Celal hızlandı, Arş-ı A’la sallandı, Allah Allah dedikçe. Gönüller şadan olur Kaygudan azad olur, Can mülkü abad olur Allah Allah dedikçe. Gafil olma Naci ya! Hakkı zikret daima, Seni...
  5. Allah Allah Dedikçe İlahisi

Allah Allah Dedikçe İlahisi

Gelin Allah diyelim Kalpten pası silelim Alemler seyredelim Allah Allah dedikçe. Nerde tevhid çekilir Melekler saf saf gelir Hepsi tekbir getirir Allah Allah dedikçe. Zikri Hakka başlandı İsm-i Celal hızlandı Arş-ı A’la sallandı Allah Allah dedikçe. Gönüller şadan olur Kaygudan azad olur Can mülkü abad olur Allah Allah dedikçe. Gafil olma Naci ya! Hakkı zikret daima Seni zikreder Hüda Allah...

Sayfayı Paylaş