gebe
  1. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

Seviyorum - Kahretsin...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında AuSSie-AnGeL tarafından paylaşıldı.

Seviyorum Kahretsin.... [​IMG] bile bile mutsuzluğun yoluna koyar mı insan kendini,
    çaresizlik,umutsuzlukla süslü yola adım atar mı hiç?
    geri dönüp koşarak uzaklaşmak gerekmez mi gözyaşını gördüğün yerden?
    ben yapamadım.

boşa kürek çekmek zorunda mıyım?
    bu kadar büyük bir sevgi masal olmak zorunda mı ya da?
    değmediğini bile bile onun için bu kadar üzülmek normal mi?
    nolur bir çare söyleyin bana.

kalbimin kırıklarının üzerine bastın gittin sen.
    canım nasıl yanıyor ah bir bilsen!
    işin en kötüsü ne biliyor musun?
    hala senin için deli oluyorum
    senden nefret etmem gerekirken...

biliyorum,bu iki isim yanyana anılamayacak hiçbir zaman,
    biliyorum,mutluluk yasak bana kalbimde sen oldukça,
    biliyorum,sen düşündüğüm adam değilsin,
    ama seviyorum,kahretsin!

Seviyorum - Kahretsin... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seviyormuş...

seviyormuş...

Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış. Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra, yeterince büyüdüğünde, kendine güvenli bir yer bulup, bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği uzunca bir sürenin sonunda da, rengarenk kanatlı bir kelebek olup çıkmış. Minik kelebek, uçabiliyor olmanın da verdiği...
  2. Seviyorum....

Seviyorum....

Masum bir merhaba ile baslamisti sevdamiz.nereden bilebilirdim ki icim de esen ruzgarin deli firtinalara yakalanip beni oradan oraya savuracagini... Leylayi kiskandiran bir ben olmustum. her sey yolunda giderken tersine donen hayat... Sen sevmeyi bilmeyen,tas kalplinin tekisin sen,seveni goremeyecek kadar korsun... Sen sevgiden anlamayan,insani yikip gecen yikici felaketsin.Of cekiyorum ve...
  3. seviyorum=)

seviyorum=)

aşkımı çookk seviyorum :) ==)) (mehmet&zümer)
  4. AcıLarımızı SeviyorUz....

AcıLarımızı SeviyorUz....

acılar,acılı hikayeler,acı dolu yaşantılar,acı veren hikayeler,yaşanmış acı hikayeler Yanlış çizgilerin üzerinde yürümesi zordur Bildiklerin her zaman tanıdık yüzle gülmez Baharların yüzü bulutlara dönmeksizin Zamanın hızlıca akacakmış endişesi Yalnızlık korkusu Giyinecek başka bir rengin olmayışı Yaşanmış yanlışların acısı Acıların buhranı Sen ve ben Aynı acıları paylaşarak geldik...
  5. seni seviyordum

seni seviyordum

Sana uzak kentlerden birinde Zamanın bir yerinde Seni ve senli günleri anımsattı akşam güneşi Onca zamanın üstünde eskimeyen bir düşüncesin şimdi İnsan hergün anımsar mı aynı gözleri Seni seviyordum ve senin haberin yoktu Saçlarını izliyordum uzaktan Kulağının arkasına düşüşü ve burnun Herkesten başkaydı işte Güldüğün zaman yukarıya bakardın Yukarı kalkan başın ve gülen gözlerin vardı Ne...

Sayfayı Paylaş