gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Seviyorum Rabbim Seni İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

seviyorum rabbim seni seni seviyorum ilahisi rabbim çok yüce yaratan ilahisi Aşkın aldı benden beni Seviyorum Rabbim seni
    Senin sevgin pek tatlıymış
    Seviyorum Rabbim seni
    Ne varlığa sevinirim
    Ne yokluğa yerinirim
    Aşkın ile zevklenirim
    Seviyorum Rabbim seni
    Emrettin ibadetleri
    Övdün iyi hasletleri
    Verdin sonsuz nimetleri
    Seviyorum Rabbim seni
    Ne nankörsün ahmak nefsim
    Zevki için bana kıydın
    Ben hakiki zevki buldum
    Seviyorum Rabbim seni
    İbadetlere yapışmak
    Dünya için de çalışmak
    Maksadım sana kavuşmak
    Seviyorum Rabbim seni
    Sevmek lâfla olmaz Hilmi
    Rabbin çalışınız dedi
    Hâlinden de anlaşılsın;
    Seviyorum Rabbim seni
    İslam düşmanları nice
    Çatıyor dine sinsice
    Çalış sen de gündüz gece
    Seviyorum Rabbim seni
    Âşık tembel oturur mu?
    Maşuka toz kondurur mu?
    Düşmanı sustur da söyle:
    Seviyorum Rabbim seni

Seviyorum Rabbim Seni İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rabbine Geri Doneceksin İlahisi

Rabbine Geri Doneceksin İlahisi

rabbine geri dön Yürek'ten inansan da her an adın ansan da Kâfir'e aldansan da haşa yalan sansan da Dünyayı sen ısıtsan hattâ aydınlatsan da Sen ay güneş olsan da elbette söneceksin İzzet erkân sahibi alim bilgin olsan da Faik bir zat misali sen esinle dolsan da Bir nur ışık olsan da elbette söneceksin Mutlaka öleceksin Rabbine döneceksin
  2. Rabbim Beni İlahisi

Rabbim Beni İlahisi

Azrail elimden tuttu Haydi gel gidelim dedi Sordum ona nere diye Dedi yaratan Rabbine Haydi çabuk durma dedim Hazırlığım vardı benim Ben bu anı bekliyordum Beklemesin Rabbim beni Azrail içeri girdi Gözlerime baktı güldü Haydi sıra sende dedi Bekliyordum ürpermedim Beyaz kefen gelinliktir Murat için giymedik mi Asıl murat orda şimdi Beklemesin Rabbim beni Can bedenden çıkar bir gün Sırat ince...
  3. Rabbim Zalimin Zülmünden İlahisi

Rabbim Zalimin Zülmünden İlahisi

rabbim zalimin zulmünden rabbim sana sığınırım ilahisi ilahisi Rabbim zalimin zulmünden Şahadetsiz bir ölümden Fayda vermeyen ilimden Rabbim sana sığınırım Hep sana asi olmaktan Az bilmekten çok gülmekten Cihattan geri kalmaktan Rabbim sanasığınırım Katılaşmış katı kalpten Senden korkmayan yürekten Fitneden şüphe ve şekten Rabbim sana sığınırım Seni zikretmeyen dilden Sana...
  4. Seni Seviyorum!!!

Seni Seviyorum!!!

Lütfen. Kullanmayın artık bu sözü. Başka bir şey deyin birbirinize onun yerine. Duygularınıza daha denk düşen bir şey... Benim aklıma gelmiyor ama siz bulursunuz. Ne de olsa sizin duygularınız... ''''Seni seviyorum'''' öyle ''''Kendine iyi bak'''' gibi bir söz değildir. Laf olsun diye söylenen... Birine ''''Seni seviyorum'''' dediğinizde hakkını vereceksiniz. Bir kere onu...
  5. Seni seviyorum...

Seni seviyorum...

sevmek; bakmak değil görmekse eğer, sevmek; yanındayken başını omuzuna koyabilmekse eğer, sevmek; yanındayken yalnızlığı unutmaksa eğer, SENİ SEVİYORUM.... sevmek; senle iken yere daha sağlam basabilmekse eğer, sevmek; yokluğunda seninleymiş gibi hissetmekse eğer, sevmek; hayallerine senide sokabilmekse eğer, SENİ SEVİYORUM sevmek; yatağa uzandığında, seni düşlemekse eğer sevmek;sen...

Sayfayı Paylaş