gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şevket.

Konu, 'Biten Diziler' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

'Yaprak Dökümü' dizisinin Şevket'i Caner Kurtaran, son dönemin en beğenilen genç oyuncularından. Hülya dergisine konuşan Kurtaran, yıllar önce Şevket'i canlandıran Tarık Tarcan'ı aratmayacak kadar başarılı. * Liseyi bitirdikten sonra teyzemin vasıtasıyla amatör bir tiyatro grubuyla tanıştım. Ortam çok hoşuma gitti. Yoksa oyuncu olmak gibi bir hayalim yoktu. Sınavlara girdim; Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nü kazandım. Okul bitince Devlet Tiyatrosu'nda iki yıl sözleşmeli oyuncu olarak çalıştım. 'Kasabanın İncisi' ve 'Güz Yangını' dizilerinin ardından, 'Kurtlar Vadisi Irak' filminde rol aldım. Şimdi de 'Yaprak Dökümü'nde ailenin oğlu Şevket'i canlandırıyorum.

HALUK BİLGİNER'E HAYRANIM!

* Şevket ile en büyük benzerliğimiz iyi niyetli yapımız. Farkımız ise; o kalabalık bir ailede büyümüş, ben yalnız büyüdüm. Onun çok ilişkisi olmamış, zaten onun duyduğu aşk değil; şehvet. Bazen erkekler kadının şehvetine kapılıp bunu aşk zannediyor, fazla benzerlikler yok o bakımdan...

* Oyuncu olarak Fikret Kuşkan'ı çok beğeniyor ve yaratıcı buluyorum. Yönetmen olarak da Çağan Irmak ile çalışmayı çok isterim. Türkiye'de her rolü oynayabilecek tek isim ise bence Haluk Bilginer... Ona büyük hayranlık duyuyorum.

* İlk görüşte aşka inanırım. İlk görüşte aşık olmalıyım karşımdakine. Belki tanıyınca o insana duygularım değişecek ama piyangodan ne çıkarsa! Sonrası aşk değil zaten. Hayatımda biri var. Çok sürpriz yaparım sevgilime, hediye almaktan hoşlanırım, tipik bir akrep burcuyum. Benim için ilişkide önemli olan güven, samimiyet ve rahatlıktır.

Şevket. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şevket ÇOruh resimleri

Şevket ÇOruh resimleri

şevket çoruh resimleri şevket çoruh facebook sevket coruh msn adresi
  2. şevket yine zor durumda

şevket yine zor durumda

Yaprak Dökümü dizisinde başı bir türlü beladan kurtulmayan Şevket karekterini canlandıran Caner Kurtaran gerçek hayatında da zor günler geçiriyor. İsmi önce uyuşturucu haberleriyle gündemde olan Kurtaran, uzun zamandır tedavi görüyordu. Önceki gün de uyuşturucu suçundan hakkında üçüncü kez dava açılan ünlü oyuncu bir türlü hayatını düzene sokamıyordu. Dizinin yıldızlarından biri olan...
  3. şevketi bostan(etli)

şevketi bostan(etli)

etli şevketi bostan Malzemeler yarım kg şevketi bostan 150 gr kuşbaşı et 1 baş soğan zeytinyağı 1 su bardağı sıcak su tuz Yapılışı Soğanı piyazlık doğrayıp zeytinyağında çeviriyoruz. Eti ekleyip kavuruyoruz. (dana eti kullanıyorsak önce eti biraz pişirip, sonra şevketi bostanı eklemek gerekiyor) Üzerine, yıkanmış ve doğranmış şevketi bostanı ekliyoruz. Biraz karıştırıp suyunu ve tuzunu...
  4. Şevket Çoruh kimdir

Şevket Çoruh kimdir

şevket çoruh hayatı şevket coruh nereli şevket çoruh kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında tüm bilgiler burada. "Arkak Sokaklar"ın Mesut komiseri yani Şevket Çoruh hakkında bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. (d. 1973, İstanbul), Türk sinema ve dizi oyuncusudur. kartal anadolu lisesi değil maltepe de bulunan esenkent lisesinden mezundur...

Sayfayı Paylaş