Sevme ßeni...

HaYaL

Daimi Üye
Üye
Sevme ßeni...
Ben'li cumleler kurma...yazilarina dusmesin karanligim...icimdesin kaniyorum...beyaz sayfalarina bulasmasin kirli kanim...sevdim seni...kendime bile itiraf etmekten korkacak kadar sevdim...bu yuzdendi senli cumlelerimi en derine hapsedisim...bu yuzdendi uzanan elini gormezden gelislerim .....bu yuzdendi "gel" deyislerini duymamazlik edislerim...

Sevdim seni...nedensiz,beklentisiz,gerekcesiz,tanimsiz..s evdikce
korktum kendimden...sevdikce uzaklastim senden....yeni hayaller,yeni dusler kuramayacak kadar yorgumun...sevme beni,benim bezmisligim degmesin sicacik yuregine...

Sevme beni korkuyorum.Alisik degilim bana dair yazilar yazilmasina.Bugune kadar hep bendim icini doken beyaz sayfalara baskalari adina...Hep bendim satir satir kanayan...Simdi senin satir aralarinda kendi adimi hecelemek hic gormemem gereken mavi dusu anımsatmakta..Bu duse dalmak istemiyorum.Cunku biliyorum,her dus karabasana donusmeye mahkum...Biliyorum her dus apansiz bir uyanisla son bulmakta.BU duse dalmak istemiyorum,bu dusten uyanmak istemedigim icin....

Sevme beni korkuyorum...Bu ruh,bu yurek alisik degil yaralarinin sarilmaya calisilmasina....Omrumce icimi cam kesikleriyle lime lime edenlere kostum ben...Benden beni calipgeri vermeyenlere uzandi ellerim yillarca....Hep bekleyendim,hic olmadi bekleyenim.Simdi neolursa olsun bekleyenim olacaksin biliyorum ama inanamiyorum.Bilip de inanmamanin nasil oldugunu sorma bana...Yine ben anlatmasam da beni anlamana siginiyorum.

Sevme beni korkuyorum...O kadar uzun zaman beklentisiz,karsiliksiz sevdim ki insanlari ve o kadar uzun zaman beklentisiz,karsiliksiz sevilmeyi bekledim ki,artik yitirdim inancimi...artik onlardan biri olmak icin kendime ragmen kendimle cebellesirken ciktin karsima.....sevme beni,kendime geri donmemeliyim...

Sevme beni,korkuyorum...korkumdan yazmadim sana bunca zamançççkorkumdan icimdesin.Ben'li cumleler olmasin satirlarinda....okuyunca icim icime sigmiyor...yansimami sende gormek yuregimi yakiyor...sen yazdikca,cok eskide kalan bir masal belli belirsiz benligime suzuluyor...

Sevme beni,korkuyorum ....simdi zamansizliklarimda boguluyorum...gereksiz mesguliyetler yarattim dunyevi istekler adina...kacisimi kolaylastirsin diye onemli insan rollerine burundum ahmakca....kendimi kandirip ,kendimden kacip kaybolmanin,yok olmanin,hic olmanin derdindeyim..."ben" olarak tutunamiyorum...

Sevme beni korkuyorum

sevme beni" beni sevme" derken icimi parcaliyorum ,icime kaniyorum..

Sevme beni,haketmiyorum

sevme beni , SENI SEVIYORUM

çok güzel gerçekten duygulandım cnm emeğine sağlık neden yorumsuz kalmış paylaşım için tşkler...

çoook güzel hayalcim eline yüreğine sağlıkk bende çooooook beğendimm

Geri