gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

Sevmediğiniz biriyle sırf "zengin" olduğu için evlenir miydiniz?

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Şu günlerde gündemden düşmeyen bir dizi "Hanımın Çiftliği". Dizide "Güllü" karakterini canlandıran Özgü Namal, zengin bir çiftlik ağasının yeğeniyle para için zorla evlendiriliyor.Peki siz ne yapardınız? Zengin olduğu için sevmediğiniz biriyle evlenirmiydiniz?

Yontulmayacak kadar kazma ise evlenmezdim. :)Ama çok da fena değilse para adamı yakışıklı da yapar, karizmatik de yapar, hobi sahibi yapar, kibar da yapar:D

Tabii ben biraz da şakasına yorumladım ama siz neler düşünüyorsunuz melişlerim:)

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Belki aşık oldugum adamla evlenemeseydim.... düşünürdüm nasıl olsa bir daha buyuk 1 ask yasayamayacaktım en azından hayatın tadını cıkartırdım...

3. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Ben büyük asklara inanan bir kiz degilim!

Allah öyle bir kismeti karsima cikardiktan sonra, ve benim icin hayirli oldugunu düsündükten sonra, EVET EVLENIRIM ! :)

4. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Zengin olduğu için değilde kısmetse evlenirim:)

5. askkkk

askkkk Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilk önce aradığım özellikler var şartsız zengin de olsa bu özellikleri taşımayan adam dikkatimi çekemz

6. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Okulda bir arkadaş bu soruyu sordu ve herkes para için evlenirdim dedi
    yorum yok

Sevmediğiniz biriyle sırf "zengin" olduğu için evlenir miydiniz? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Chat'da tanıdığın biriyle evlenir misin?

Chat'da tanıdığın biriyle evlenir misin?

ewet bayanlar chat`te tanıstıgınız biriyle ewlenirmiydiniz?
  2. Evlenir miydik?

Evlenir miydik?

Evlenir miydik? Nasıl isterdim senle Ağlayan bir bebeğin sesine uyanmayı Nasıl isterdim bilsen Bir ömür boyu senin nefesini duymayı Ben söylerim gönül dinler şarkı sözlerida hala güzel Olmayacak dualarda ihtimaller sana özel Üzgünüm ikimiz için sen gözümün bebeği Hala yanıyor bende aşkın mangal yüreği Hep sorup duruyorum bazen kendi kendime Ayrılmasaydık evlenir...
  3. Rüyada Sevmediği Birini Görmek

Rüyada Sevmediği Birini Görmek

Rüyada Sevmediği Birini Görmek ne anlama geliyor rüyamda hiç sevmediğim birini gördüm de onunla konuşuyordum sizce bu ne olabilir:S
  4. Fakir olduğunu sandığımız birine zekat verilir mi?

Fakir olduğunu sandığımız birine zekat verilir mi?

Zekât verilecek kimseyi araştırmak gerekir, zan üzerine zekât verilmez. Dinen fakir olup olmadığı araştırılmalıdır. Gerekirse kendine sorulmalıdır. Sana zekât vereceğim demeden, dinen zengin misin, fakir misin gibi sorular sormalıdır. Borcun var mı gibi. Zaten zekât verirken, bu zekâtım demek de şart değil, hediye dense de olur. Araştırarak zekât verince Sual: Bazı kimselere, (Zekât...

Sayfayı Paylaş