gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

sevmek gülü dikeni,yle avuçlamaktır..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

gülü sevmek sevmek gülü dikeniyle avuçlamaktır gülün dikeni şiir dikeniyle
    [​IMG] (alıntı)​

sevmek gülü dikeni,yle avuçlamaktır.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sen gülü sevdin ben dikeni

sen gülü sevdin ben dikeni

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Diken

Diken

Kaba ve sert yapılı insana, yeni ve yanlış inanç ve düşünce taraftarı kimseye, Diken üzerinde oturmak tedirgin eden duruma, dikenin üzerine doğru çekilmek borcu olanlarca baskı altında tutulmaya, Diken din ve dünyaya yarar ilmi olmayan cahil kimseye, Dikken, muhafıza, koruma görevlisine delalet eder.Rüyada dikenler görmek, acıların zevklerle karışacağını simgeler. Kötü göz, nazar olarak...
  3. Pit10 - Gül ve Dikeni

Pit10 - Gül ve Dikeni

Her gece başka bir aşka yelken aç Laçka bu kalp ama yüzümüzde perde var Alkol olur belkide derde far Bak yol uzun ama görünmüyor nerde yar Birden gelir üzerine hayat ama Nedeni bilmem ak ya da kara para Genede farketmez hepsi yara açar Bak etraf kazık dolu ucu sana kaçar Yarım kalır hikayeler aşk oyunları Anımsadım onu ama karın doyurmadı Yakınladım haz alırsa tenin koyu kalır Sakınmalı...
  4. Gül ve diken

Gül ve diken

:salıncak:Adamın birisi bir gül dikmiş, sabırla ve inançla sulamış ve açmadan önce incelemiş. Açmak üzere olan tomurcuğu görmüş ama sapının üzerindeki dikenleri farketmiş ve "bu kadar güzel bir çiçek nasıl bu kadar sivri dikenlerle dolu olabilir?" diye düşünmüş. Bu düşünceyle üzgün, gülü sulamayı ihmal etmiş ve gül tam açacakken ölmüş. Pek çok insan da böyledir. Her ruhta bir...
  5. gül ve diken...

gül ve diken...

diken çeşitleri

Sayfayı Paylaş