gebe
  1. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0

Sevmeye DeĞmİyorsun

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında magical tarafından paylaşıldı.

değmiyorsun * *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    *
    Sevmeye DeĞmİyorsun
    Geç anladım sevgili, git yolun açık olsun
    Biraz da hazanında başka çiçekler solsun
    Diliyorum Allah`dan gönlün dengini bulsun
    Hırsımdan dudağımı gevmeye değmiyorsun

Ben başına takmıştım nice 'en'ler tacını
    Ellerinde bilirdim her derdin ilacını
    Sukutu hayal ettim yoldun aşkın saçını
    Olmadığın vech ile övmeye değmiyorsun

Bir avuç lav içirdin yandığıma bakmadan
    Yeni sevgili buldun şu kapıdan çıkmadan
    Peşinde deli gibi usanmadan bıkmadan
    Böyle emrine boyun eğmeye değmiyorsun

Azap menba-ım yeter kes gönlümden suyunu
    Bu en son vedam olsun beğenmedim huyunu
    Düşman bile utanır yapmazdı bu oyunu
    Yazık deliler gibi sevmeye değmiyorsun

aLINTI

2. su aydın

su aydın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevmeye DeĞmİyorsun
    ooffff çok güzeldi canım eline yüreğine sağlık....

3. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevmeye DeĞmİyorsun

Sağol cnm...

Sevmeye DeĞmİyorsun konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kıraç - Sevme

Kıraç - Sevme

Zorlama şartları zorlama sevdiğim Bak elimden geleni yaptım senin için Hayal etmek güzel fakat gerçekler zor Bbırak her şey gibi bu da böle bitsin Şimdi ben giderken ardından bakma Yanan yüreğime birde sen ateş açma Sevme bir daha beni sevme Asla yüzümü görme Bunu benden isteme Hani sana birgün bazı şeyler söylemiştim Sen sadece aşkı düşün deyip kesmiştin Her şey çok güzel biraz fazla güzel...
  2. ''Sevme beni...''

''Sevme beni...''

Sensizlik zor oLur demiştim ya sana .. Sensizliğin ölümüm olur.. YanıLmışım herşeyim.. Asıl senin varlıgın sonum oLmuş benim.. Uzagında olsam beLki diyerek dayanırdım belki herşeye.. ama yanında beLki diyecek bir cümLem oLmadı olmayacak hiçbir zaman.. Çünkü yanında hep kesin hep acı cevaplar aldım kendime.. Ben sana yetmiyorum biliyorum.. Senin istediğin ben değilim. Senin istediğin...
  3. Palyaçoları Sevmem

Palyaçoları Sevmem

Palyaço deyince aklınıza ne gelir? Düşünün ne gelir meselâ? Enine çizgili uzun çoraplar... Renkli koca bir şapka... Burunda domatese benzeyen bir mandal... Yüze hünerlice çizilmiş, hüznü örtmesi için epey uğraşılmış, neredeyse tabaka denilecebilecek ağdalı makyaj... Pantalonu görev aşkıyla yukarıya çeken kalın bir askı... Puantiyeli gömleğin düğmelerini neredeyse patlatacak kadar kocaman...
  4. Sevme beni !!!

Sevme beni !!!

bebek sevme oyunları kadın sevme oyunları seveceksen beni kadın oyunu Sevdiğine itirazı olan meleklerime güzel bir yazı... Anlamıyorum seni sevgili hem de hiiiç anlamıyorum. Madem ki hala o var, niye çıktın karşıma? Aklında, baktığın her yerde ve en önemlisi yüreğinde o, o’nun hayali... ‘Seviyorum’ diyorsun, ‘Unuttum, zaten sevmedim onu’ diyorsun ama biliyorum ki yalan söylüyorsun. Belki...
  5. sevme beni:((

sevme beni:((

Sevme beni, korkuyorum… Bu ruh, bu yürek alışık değil yaralarının sarılmaya çalışılmasına… Ömrümce içimi cam kesikleriyle lime lime edenlere koştum ben… Benden beni çalıp geri vermeyenlere uzandı ellerim yıllarca… Hep bekleyendim, hiç olmadı bekleyenim… Şimdi ne olursa olsun bekleyenim olacaksın biliyorum ama inanamıyorum… Bilip de inanmamanın nasıl olduğunu sorma bana… Yine, ben...

Sayfayı Paylaş