gebe
  1. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Sevmiyorum benden olmayanları..

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında UzakMavi tarafından paylaşıldı.

Sevmiyorum benden olmayanları.. Benim gibi olmayanlarda beni sevmiyor. Ürküyorum yapabileceklerimden, eskiden yapmadıkların başımda dikilmiş arsızca sırıtıyor, yabancılaşıyorum kendime..

Avutulmak istemiyorum artık, yalnızlığıma bile tahammülüm yok, yazdığım her satır çürümüş sanki, kokusunu duyabiliyorum buradan.
    Sarılmayalı kollarım boşlukta duruyor. Çıban gibi hissediyorum kalbimi, kalbim çıban olmayacak kadar güzel..

Bulmak için bir yol olsaydı diğer yarımı, neler yapabilirdim diyorum? Yoksa söylendiği gibi diğer yarım hiç olmadı mı? Boş yere mi harcandı zaman?

2. UzakMavi

UzakMavi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Sevmiyorum benden olmayanları..
    SEN.. deli mavi hoyrat esinti..
    SEN..yüreğimin üstüne kapanmaz yaralar açan.
    VE SEN.. aşk nedir bilmeyen vefasız varlık..kimbilir kimlerin dizinde uyuyorsun şimdi...

Sevmiyorum benden olmayanları.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. biliyorum beni sevmiyorsun....

biliyorum beni sevmiyorsun....

beni sevmiyorsun siir beni sevmiyorsun biliyorum biliyorum Biliyorum beni sevmiyorsun Kimbilir başkasıylasın şimdi Aklına bile gelmiyorumdur İsmim de birşey ifade etmiyordur sana Cismim de Hatta içimdeki kocaman sevgin de Oysa sen benim için çok özelsin İsmin de cismin de çok özel Ruhumdaki ursun sen Her geçen gün beni tüketen Hastalık kadar ilaçsın da Ama ben ilaç alamayan fakir bir çocuk...
  2. o beni sevmiyor ne yapayım?

o beni sevmiyor ne yapayım?

bir qizi sevdim o ise beni sevmiyor umrunda bile diyilim cunki baska biriyle o ben ne yapmaliyim onu unutmalimi yoksa sonuna kadar mucadele mi etmeli????????
  3. Küçük oğluşum bebeğim benim yoğurt yemiyor sevmiyor arkadaşlar

Küçük oğluşum bebeğim benim yoğurt yemiyor sevmiyor arkadaşlar

Kızlar benim oğlum bi tanecik bebeğim yoğurt yemek istemiyor suratını ekşitiyor yoğurt ta önemli diye düşünüyorum nasıl sevdirebilirim ? Acaba şu evde yoğurt yapan aletler var hani hazır sütten yapan onlardan alıp denesem mi tavsiyeleriniz neler ?
  4. Eşim beni sevmiyor

Eşim beni sevmiyor

Arkadaşlar yardım edin akıl verin nolur dertleşmeye çok ihtiyacım var ben yeniyim aranızda derdimi kimseye anlatamıyorum siz bari dinleyin..Ben 25 yaşındayım eşim 36 severek evlendik önceleri çok yiyi davranıyordu sanki ben olmasam yaşayamaz öyle hissediyordum şimdi ise yüzüme bile bakmıyor benimle konuşmak dahi istemiyor soruyorum aşkım bi derdinmi var neden böyle yapıyorsun diyorum kes...

Sayfayı Paylaş