gebe
  1. fuhrer_albay

fuhrer_albay Forum Okuru

sevmiyorum yaa zorlamı

Konu, 'TV dizisi' kısmında fuhrer_albay tarafından paylaşıldı.

turklerın yaptıgı dızılerı kalıtelı bulmuyorum sacma konular benzer dogudakı asıret ailesinin ogulu yada kızı yada kemerınde silahı baba yıgıt bır adam yada zengın sırketler ve entrıkalar hepsı sacma görsellık yok ınsan tv yı yorulup stres atmak ıcın ızlemelı mesela avrupa yakası öleydi ama onlarda sacmaladı tum senaryo burhanın uzerıne kuruldu sankı turkle rduzgun kalıtelı dızı yapamıyor yabancı dızılere bakarsak cnbs de cok guzel yabancı dızıler var smawill,,, hero,,,ve buna benzer cok guzel dızıler var turk dızılerını sevmıyorum bu sadevce benım dusuncem kendı adıma konusuyorum ama sızlerınde yorumlarını beklıyorum ..............:eek:

2. Peri_TK

Peri_TK Forum Okuru

Ce: sevmiyorum yaa zorlamı
    yok kardes güzel dizilerde var..
    insan takip edince kacirasi gelmiyo ...

ama bazilari tabiki

coguda sacma dedigin gibi..

3. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Eveeet çoğu saçma ama ağzım açık olarak izledğim diziler var benim yabancılarınkisi onlarda kalsın herkesin dini farklı bana kaalırsa onlar hayli terbiyesiz filmler yapıyolar ama senin keyfin bilir

4. UsDıŞı

UsDıŞı Forum Okuru

:(Senin Türk yapımları hakkındaki bu yorumların, bir sinemacı olarak üzdü beni doğrusu.:(Tabi ki kaliteli kalitesiz bir çok yayın var.Fakat yabancı yapımlarda da aynı şeyden bahsetmek mümkündür.Üstelik bütün sanat dallarına söz konusu olan tema, kendi toplumunda şekillenir.'Hep aynı konular' diye şikayet etme; bu toplum ne zaman değişecek diye şikayet et.

sevmiyorum yaa zorlamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ferda Anıl Yarkın- Zorlama güzelim

Ferda Anıl Yarkın- Zorlama güzelim

Kararlıyım bu defa ben Dürüstçe oynamaya Hatam olursa vur yüzüme Çekinme korkma güzel Kararlıyım bu defa ben Dürüstçe oynamaya Yalanım varsa vur yüzüme Anla beni be güzel Dostmuşuz biz ne fark eder Yada dostluk nereye kadar gider Sevgiye saygıya lafım olmaz Evlilik aşkı öldürüyor güzelim Kiminle gittiysen onunla kal Bunaldım hatta hep onla kal Bırak kalsın bir zamanı var Zorlama...
  2. Emel Müftüoğlu - Zorlama

Emel Müftüoğlu - Zorlama

Bırak beni artık, Benden hiç hayır yok sana, Gel vazgeç bundan sonrası, Sürüklemek bir ihtimal, İlk günleri unutamaz insan, Bu yüzden alışamaz yeni durma, Vuk�undan sonradır olayın intikali. Zorlama, zorla güzellik olmuyor İnsanoğlu doymuyor ki Ölüm ayrılık kadar koymuyor Ben unuttum çoktan, Mutlak mutluluğu, gelen hoş geldi, Azı kaldı, gitti çoğu. Söz - Müzik: Sezen Aksu
  3. sensiz bu dünyayı sevmiyorum...sevmiyorum...sevmiyorum

sensiz bu dünyayı sevmiyorum...sevmiyorum...sevmiyorum

sensiz bu dünyayı sevmiyorum sevmiyorum sensiz bu dünyayı istemiyorum

Sayfayı Paylaş