gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sevtap Parman kimdir

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

sevtap parman kimdir sevtap parman Sevtap parman kimdir, hayatı, kısaca hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, resimleri, filmleri, dizileri

Verdiği cüretkar pozlarla bir zamanalr gündemi meşgul eden Sevtap Parman hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda Melek'ler.

Oynadığı filmler

Kaybolan Yıllar Şükran 2006
    Lise Defteri Alp`in annesi 2003
    Oğlum İçin Sevtap 2003
    Sensiz Yaşanmaz 2002
    Anne Babamla Evlensene 2002
    Kimse Beni Sevmiyor 2001
    İbret 2000
    Hain Geceler Aysel 1998
    Marziye Başkan 1998
    Canısı 1997
    İnsan Kurdu 1997
    Bir Nefes Sevgi 1996
    Tersine Akan Nehir 1996
    Mum Kokulu Kadınlar Avukat Gül 1996
    Bir Sevgi Anonsu 1995
    Çiçek Taksi 1995
    Ölümüne Sevda 1994
    Issızlığın Ortası 1991
    Hoşçakal 1989
    Fosforlu Fosforlu 1989
    Atlı Karınca 1989
    Belki Yarın 1988
    Kırmızı Gece 1988
    Meçhul Tohum 1988
    Sis 1988
    Kocamın Karısı 1987
    Yaprak Dökümü 1987
    Yirmidört Saat 1987
    Aşkın İlk Yarısı Leyla 1987
    Işıkta Kaybolanlar 1987
    Yarın Artık Bugündür 1987
    Bir Çember Kırılırken Feride 1987
    Çağdaş Bir Köle Melek 1986
    Sarhoş 1986
    Kıskaç 1986
    Sıcak Tatlı Yaz 1986
    Paramparça Çiğdem 1985
    Seyyid Hacer 1985

Sevtap Parman kimdir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kimsin

Kimsin

Usul usul aralanır gözkapaklarım..... Baykuşun biri yakar yeşillerini,"günaydın,gece oldu"der,eyvallah, derim. Odaları dolaşan ıssızlık,bana uğramadan geçer,karşımda uyuyan denizin derinlerinden. -Issızlığa bulanacak kadar ussuz ve kalabalık değilim henüz...-ağaçlarım var,iki kapak arasında büyüyen,sen varsın,gecelerimi dilimleyen.. okumaya başlarım, jane tırmanır merdivenlerime,kör...
  2. çikolatalı K€K

çikolatalı K€K

MALZEMELER: 4 yumurta 1 su bardağı süt 1,5 su bardağı şeker 2,5 su bardağı un 4/3 bardak kakao 1 paket kabartma tozu 1 çay kaşığı karbonat ÇİKOLATA SOSU: MALZEMELER 1 su bardağı süt 50 gr tereyağı 3 dolu yemek kaşığı kakao 1 paket vanilya yarım su bardağı şeker KEK HAZIRLANIŞI.. bütün malzemeleri un hariç ekleyip karıştırıyoruz.en son unu ekleyip tekrar karıştıryoruz.(hamuru cıvık...
  3. kuma

kuma

Kuma (ortak) Rüyada üzerine bir kuma getirildigini gören kadin, hasta olur. Bu rüyayi bir erkegin görmesi, islerinin bozulacagina delildir. Bir rivayete göre kuma görmek, üzüntü ve kederle de tabir olunur. Bir baska rivayete görede: Rüyada kuma kadinlari görmek, hastaliga, zarara ve körlüge isarettir. Bazen de kuma görmek, kötü amele, sirlari açiklamaya, üzüntü ve ugursuzluga isarettir
  4. Kimken kimse olmuşsun...

Kimken kimse olmuşsun...

İçinden çıkamadığım yollarda geçer oldu vaktim. Ve ben senden çıkıp başkasına gittiğime inandıkça, sana geri döner oldum. Meğerse senden başkasına gidemezmişim de kendimi kandırıp uyanır olmuşum. En büyük rüyamken, en geniş gerçeğim olmuşsun. Ertesi günün sabahında ne olacağını bilmeden harcadığım vaktimdin. Bir an mutlulukla hayal kurarken, o anın sonunda ağlar oldum. Göz yaşlarımı...
  5. Ankara'da Sevtap Hamdemir Kadın Doğum Uzm. Tavsiyesi

Ankara'da Sevtap Hamdemir Kadın Doğum Uzm. Tavsiyesi

Eşimle iki yıldır evliyiz. Doğal yollardan ne kadar denediysek de çocuğumuz olmadı. Eşimin ailesi, kendi ailem, arkadaşlarımız tüm bu süreçte hep destek olup, tüp bebek tedavisine başlamamızı önerdi. Biraz okudum, forumu inceledim. Ve eşimle de konuştuktan sonra neden denemeyelim dedik. Ankara'da Sevtap Hamdemir Hocam'ın bizim için hazırladığı periyodik tablo ve kendisinin bize karşı anlayışı...

Sayfayı Paylaş