gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Şevval Sam Resimleri

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şevval Sam Resimleri

gülbeyaz disizinde beğeniyordum ama artık beğenmıyorum:)

3. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: Şevval Sam Resimleri

yüzü güzel hanımın

Şevval Sam Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şevval Sam

Şevval Sam

Önceleri pop müziğe damgasını vuran Leman Sam’ın kızıydı bizim için ardından izleyicinin Süper Baba dizisi ile görme ve tanıma şansına sahip oldu. Süper Baba dizisinde canlandırdığı öğretmen karakteriyle herkesin bir anda sevgilisi haline gelen, bugün kendi adıyla anılan Şevval Sam zaman içinde Gülbeyaz, Müjgân Bey, Feride gibi yer aldığı televizyon projelerinde çizdiği karakterlerle sevildi...
  2. Şevval Sam Sahnede Şarkı Sözlerini Unuttu

Şevval Sam Sahnede Şarkı Sözlerini Unuttu

şevval sam boyu kaç şevval sam sahnede ayakları Olur böyle şeyler Şevval herkesi başına gelebilir :D:D BİR ÖZEL FİRMANIN GECESİNDE SAHNE ALAN ŞEVVAL SAM, ŞARKI SÖZLERİNİ UNUTTU. Alaturka ve Türk Sanat Müziği repertuvarıyla sahneye çıkan sanatçı, sahnede heyecanını bastırmak için rakı içti. Sam, gece boyu şarkılarını masaları gezerek konuklar ile birlikte seslendirdi.
  3. Şevval Sam - Has Arabesk (2010)

Şevval Sam - Has Arabesk (2010)

leman sam has arabesk leman sam arabesk Leman Sam'ın kızı olan Şevval Sam'dan yepyeni bir albüm piyasaya çıktı.Sizlere almümde yer alan parçalar hakkında bilgilere geçiyorum Albüm İçeriği Yalnızım Dostlarım Söz: M.Tahir Peker Müzik: Burhan Bayar Bana Sor Söz: Ahmet Selçuk İlkan Müzik: Sait Büyükçınar Benim Dünyam Söz & Müzik: Orhan Gencebay Bu Şehirde Yaşanmaz Söz & Müzik: Orhan...
  4. Şevval Sam Kimdir?

Şevval Sam Kimdir?

şevval sam, şevval sam biyografi, şevval sam hayatı, şevval samın hayatı, ünlülerin hayatı Şevval Sam (d. İstanbul11 Kasım1973) Leman Sam'ın kızı olan oyuncu ve ses sanatçısıdır. Biyografi İlk ve ortaokulu Hasan Ali Yücel İlköğretim Okulu'nda okuyan Şevval; liseyi İsov Yapı Meslek Lisesi'nde bitirdi. Üniversite'yi Marmara ÜniversitesiGüzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü'nde okudu. 1994 -...
  5. Şevval Sam kimdir

Şevval Sam kimdir

şevval sam kimdir, hayatı, biyografi, kısaca hayatı, hakkında bilgiler, filmleri, dizileri, annesi, kimin kızı, leman sam, dizileri Oyunculuk kariyerinde ki başarısını müzik dünyasında da gösteren Leman Sam'ın kızı Şevval Sam hakkında ki bilgilere yer verdik bu yazımızda Melek'ler. Şevval Sam (d. İstanbul11 Kasım1973) Leman Sam'ın kızı olan oyuncu ve ses sanatçısıdır. Biyografi İlk ve...

Sayfayı Paylaş