gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Şevval Sam Sahnede Şarkı Sözlerini Unuttu

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

şevval sam boyu kaç şevval sam sahnede ayakları Olur böyle şeyler Şevval herkesi başına gelebilir :D:D

BİR ÖZEL FİRMANIN GECESİNDE SAHNE ALAN ŞEVVAL SAM, ŞARKI SÖZLERİNİ UNUTTU.
    [SIZE=+0][/SIZE]Alaturka ve Türk Sanat Müziği repertuvarıyla sahneye çıkan sanatçı, sahnede heyecanını bastırmak için rakı içti. Sam, gece boyu şarkılarını masaları gezerek konuklar ile birlikte seslendirdi.

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    :D:D olur böyle vakalar bide yaradılış itibari ile her zaman heyecanlı bir tip olmuştur Sam. Bende bazen unutuyorum :D:D

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    olsun napalım annesi gibi güzel kadın seviorum ya

Şevval Sam Sahnede Şarkı Sözlerini Unuttu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şevval Sam

Şevval Sam

Önceleri pop müziğe damgasını vuran Leman Sam’ın kızıydı bizim için ardından izleyicinin Süper Baba dizisi ile görme ve tanıma şansına sahip oldu. Süper Baba dizisinde canlandırdığı öğretmen karakteriyle herkesin bir anda sevgilisi haline gelen, bugün kendi adıyla anılan Şevval Sam zaman içinde Gülbeyaz, Müjgân Bey, Feride gibi yer aldığı televizyon projelerinde çizdiği karakterlerle sevildi...
  2. Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözü Selam kızlar Sibel Can yeni albüm yaptı ve bende Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözlerini merak ediyor ve bu yüzden sizden şarkının sözlerini istiyorum.
  3. Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkısının Sözleri

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkısının Sözleri

Sibel Can Unuttu Unuttu Şarkı Sözleri Unuttu Unuttu Şarkı Sözü Sibel Can Meşk adlı albümüyle müzik piyasasına bomba gibi düşen sevilen sanatçı Sibel Can'ın seslendirdiği Unuttu Unuttu şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Ne Oldu Ah Ne Oldu Yüreğime Hasret Doğdu AYrılınca Susuz Kaldı Aşk Çiçeğim Evde Soldu Eşim Dostum Dilsiz Oldu Kara Haber Beni Oldu Söyleseler...
  4. Şevval Sam Yine Bu Yıl Ada Sensiz Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Şevval Sam Yine Bu Yıl Ada Sensiz Şarkısının Sözlerini İsteyenler Buraya

Şevval Sam Yine Bu Yıl Ada Sensiz Şarkı Sözleri Şevval Sam Yine Bu Yıl Ada Sensiz II Tek albümü ile müzik marketlerde ki yerini alan Şevval Sam Yine Bu Yıl Ada Sensiz Şarkı Sözleri bu sayfamızdan tüm Şevval Sam sevenler için paylaşıyoruz melekler ... Yine bu yıl ada sensiz içime hiç sinmedi Dilde yalnız dolaştım hep gözyaşlarım dinmedi Bende şaştım nasıl oldu yüreğime inmedi...
  5. Şevval Sam II Tek Albümünden Koklasam Saçlarını Şarkısının Sözleri

Şevval Sam II Tek Albümünden Koklasam Saçlarını Şarkısının Sözleri

Şevval Sam Koklasam Saçlarını Şarkı Sözleri Şevval Sam Koklasam Saçlarını Sevgili melekler, az önce son albümü II Tek 'ten Yine Bu Yıl Ada Sensiz şarklısının sözlerini paylaştığımız Şevval Sam Koklasam Saçlarını Şarkı Sözleri , merak eden tüm meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için geliyor... Koklasam saçlarını bu gece ta fecre kadar Acı duysam gözünün rengine dalsam da senin...

Sayfayı Paylaş