gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı !

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şevval sam leman sam

Hem oyunculuğu, hem sesi hem de fiziğiyle beğeni toplayan Şevval Sam geçtiğimiz günlerde yaptığı türban karşıtı açıklamları sebebiyle eleştirilere maruz kalmıştı melekler. Bu kez de annesi Leman Sam ile birlikte gittikleri bir mekanda olay çıkaran Şevval Sam mekan sahibiyle kavga etti. İşte haberin detayları...

Şevval Sam ile annesi Leman Sam önceki akşam Karaköy'deki Akın Balık'a gitti.

Lokantada 6 saat kalan anne-kız kapıda habercilerin olduğunu öğrenince işletme sahibini suçladı.

Şevval Sam "Gazetecileri buraya siz çağırdınız" diye tepki gösterdi. Lokanta sahipleri ile haberciler arasında kavga çıktı.

Polisin müdahale ettiği olay sonrası Şevval Sam ve Leman Sam lokantadan gizlice kaçtı.

Şevval Sam ve Annesi Leman Sam Balıkçıda Olay Çıkardı ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şevval Sam

Şevval Sam

Önceleri pop müziğe damgasını vuran Leman Sam’ın kızıydı bizim için ardından izleyicinin Süper Baba dizisi ile görme ve tanıma şansına sahip oldu. Süper Baba dizisinde canlandırdığı öğretmen karakteriyle herkesin bir anda sevgilisi haline gelen, bugün kendi adıyla anılan Şevval Sam zaman içinde Gülbeyaz, Müjgân Bey, Feride gibi yer aldığı televizyon projelerinde çizdiği karakterlerle sevildi...
  2. Leman Sam - Anlamadım Ki

Leman Sam - Anlamadım Ki

dun gece hic tanimadigim bir erkege sirf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim dun gece hic tanimadigim bir erkege sirf sana benziyor diye usulca sokulup merhaba dedim tanidik bir huzur aradim saskin bakislarinda dun bildik bir soz bekledim eskiden kalma oylesine konustu bir seyler soyledi bekledigim sozler bunlar degil yuzume bakti gozlerime ama senin gibi degil anladim ki hic...
  3. Leman Sam - Ağıt

Leman Sam - Ağıt

ne oldu çocuk sana yok olup gittin birden nasıl kıydılar sana ne zor büyüttüm seni ben ninni çocuk uyu çocuk ölüm yalan dön gel çocuk zincirlerde çiçek açmış ellerinin yarası sevgisiz kefensiz kaldın soğuktur şimdi orası ninni çocuk uyu çocuk ölüm yalan dön gel çocuk en kolay katlanılan başkasının acısı ben anayım agzımdaki tükürdüğüm kan tadı ninni çocuk uyu çocuk ölüm yalan dön...
  4. Şevval Sam Resimleri

Şevval Sam Resimleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. LemaN Sam - AnLadım (akor)

LemaN Sam - AnLadım (akor)

anladım ki hiç kimse sen değil akor leman sam rüzgar notaları Bm Dün gece hiç tanımadığım bir erkeğe D C Sırf sana benziyor diye Am Bm Usulca sokulup merhaba dedim Em Tanıdık bir huzur aradım Bm Şaşkın bakışlarında dün Em Bildik bir söz bekledim Bm Eskiden kalma öylesine Am Konuştu...

Sayfayı Paylaş