gebe
  1. melis yılmaz

melis yılmaz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

sewgilime haksızlık mı ediyorum?

Konu, 'Dert Köşesi' kısmında melis yılmaz tarafından paylaşıldı.

benim çok kafam karışık sizin yorumlarınıza ihtiyacım var 8 aydır bir ilişkim var hiç ayrılmadan bu zamana kadar devam ediyoruz ama problem bnde. sewgilim bana deli gbi aşık fakat ben ondan sadece hoşlanıyorum onunla ilişkiye başlamadan önce çok aşık olduğum birisiyle bi ilişkim oldu onu halen unutamıorum ama bu sewgilimide bırakamıorum galiba ona bağlandım ve onunla ciddi düşünüorum ama eski sewgilimi unutamıorum.... sizce ne yapmalıyım? sewgilime haksızlık ettiğimi düşünüyorum

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    onun yüzüne her bakısında eski sevgilin aklına geliyorsa ona haksızlık ediyosundur.onunda mutlu olmaya hakkı var seninde :) iyi bir sekilde düsün derim

3. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Onu sevebileceğine inanıyorsan devam et derim ben.Değer bilen insan bulmak çok zor.Diğer ilişkinde sen seviyordun peki ya karşındaki?Zamanını kafanı karıştırarak geçirme bence...

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Eski sevgilini unutamaman baska birini sevmeyecegin anlamina gelmez,herkesin hayatinda unutamadigi biri vardir ve olacaktirda.Eski sevgilin ile aranda birsey olmayacaksa hoslandigin kisi ile devam et derim.

sewgilime haksızlık mı ediyorum? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. haksızlık

haksızlık

Kendisine haksızlık yapıldığını görmek tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapmış demektir. Onun çevresindeki insanların tavsiyelerine itimat etmesi gerektiği demektir. Kendisine haksızlık yapıldığını görmek tam aksine iyilik görür. Fakat başkasına haksızlık yapmış demektir. Onun çevresindeki insanların tavsiyelerine itimat etmesi gerektiği demektir. Rüyasında kendisine...
  2. Kumara devam mı ediyor

Kumara devam mı ediyor

pop yıldızı Serdar Ortaç'ın kumara olan ilgilisini biliyoruz.... KAYA ARTEMİS'TEN YALANLAMA! KAYA ARTEMİS YÖNETİMİ KUMAR MERAKIYLA TANINAN SERDAR ORTAÇ'LA İLGİLİ ÇIKAN HABERİ YALANLADI. İŞTE O AÇIKLAMA ''29 Nisan 2009 tarihli Hürriyet Gazetesi’nin Kelebek ekinde yayınlanan “Serdar Ortaç Kumarda 4 Konser Kaybetti” başlığı ile yer alan haberin içeriğinin Kaya Artemis olarak gerçeği...
  3. Haksızlık budur

Haksızlık budur

Herkesmi çıkarcı oldu ne .. kimse kendinden bir başkasını düşünmez hale geldi.. hep ben hep ben.. Bir örnek vermek istiyorum uzun zamandır beynimi kurcalayan birşey .mesela iş hayatı . Akşam olur çıkma saatin gelir ama elindeki işi bitirmeden çıkmassın buda en az yarım saatini alır hadi onuda geçtin çıkma satin gelir ordan bir ses şunlarıda hallet öyle çık! Ama sabah 10 dk bile işe geç...
  4. Ali Kaptan Diziye Veda mı Ediyor?

Ali Kaptan Diziye Veda mı Ediyor?

ali kaptan, öyle bir geçer zaman ki, diziden ayrılıyor mu, yeni sezon, 2011, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Çıkan bir dedikoduya göre Ali Kaptan yeni sezonda dizide olmayabilirmiş.Haber şöyle; Erkan Petekkaya'nın yapımcı şirket olan D Prodüksiyon'dan (Kanal D İç Yapımların sahibi olduğu şirket) ücretinin arttırılmasını istediği öne sürülüyor. "Öyle Bir...
  5. Kalbinizle mi Hareket Ediyorsunuz Mantığınızla mı?

Kalbinizle mi Hareket Ediyorsunuz Mantığınızla mı?

kişilik testleri ilginç testler Sevgili melekler, hepimizin huyları farklı farklı. Kimimiz çok realist, hayat demek gerçekler demek. Kimimiz de hayalperest. Hayal etmeden yaşanmaz, hayatın tadı olmaz. Peki siz nasıl bir yapıdasınız? Mantıklı mı duygusal mı? Evliliğiniz ya da ilşkinizi bir gözden geçirin bakalım, tabi testimizi çözmeyi de unutmayın..:) 1 - Çok yakın iki arkadaşın...

Sayfayı Paylaş