sewgilime haksızlık mı ediyorum?

melis yılmaz

Yeni Üye
Üye
sewgilime haksızlık mı ediyorum?
benim çok kafam karışık sizin yorumlarınıza ihtiyacım var 8 aydır bir ilişkim var hiç ayrılmadan bu zamana kadar devam ediyoruz ama problem bnde. sewgilim bana deli gbi aşık fakat ben ondan sadece hoşlanıyorum onunla ilişkiye başlamadan önce çok aşık olduğum birisiyle bi ilişkim oldu onu halen unutamıorum ama bu sewgilimide bırakamıorum galiba ona bağlandım ve onunla ciddi düşünüorum ama eski sewgilimi unutamıorum.... sizce ne yapmalıyım? sewgilime haksızlık ettiğimi düşünüyorum

onun yüzüne her bakısında eski sevgilin aklına geliyorsa ona haksızlık ediyosundur.onunda mutlu olmaya hakkı var seninde :) iyi bir sekilde düsün derim

Onu sevebileceğine inanıyorsan devam et derim ben.Değer bilen insan bulmak çok zor.Diğer ilişkinde sen seviyordun peki ya karşındaki?Zamanını kafanı karıştırarak geçirme bence...

Eski sevgilini unutamaman baska birini sevmeyecegin anlamina gelmez,herkesin hayatinda unutamadigi biri vardir ve olacaktirda.Eski sevgilin ile aranda birsey olmayacaksa hoslandigin kisi ile devam et derim.

Geri