gebe
  1. @şK_MeLeĞ!.

@şK_MeLeĞ!. Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

**sewgılıye kalsık hıtap sözler**

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında @şK_MeLeĞ!. tarafından paylaşıldı.

hitap sözleri sevgiliye hitap sözleri güzel erkek sevgiliye aşk kelimeleri [​IMG] Sevgiliye çok klasik hitap şekilleri olmasına rağmen arada farklılıklar da yaratabileceğimiz sözlerde mevcut.
    bal böceği
    aşkımın en derin hissi
    şekerparem
    canımın cesedi
    gülüm
    sultanım
    bebiş

aşk meleği
    böcük
    minnoş
    kedicik
    aşkım
    hayatım
    sevgilim
    bi tanem
    canım
    aşkitom
    cicikom
    yawrum
    güzelim
    dalımda açan nazlı goncam
    güzelim
    yüreğimin diğer yarısı
    fikrimin ince gülü
    alabalık dudaklım
    beyzadem
    papatyam
    krokantlı fındık ezmem
    kara karanfilim
    akıllım
    özüm
    iki gözüm
    maralım
    bebişim
    hayatım
    aşk melegim
    tofitam
    eti pufum
    gülüm
    fıstıkım
    karam
    karadutum
    çatal karam
    çingenem
    nar tanem
    nur tanem
    bir tanem
    …..

2. Kayıtsız Üye éon

Kayıtsız Üye éon Forum Okuru

.)
    sevgilimle birbirimize ;
    gadasını aldığım
    yarim
    kurban oLduğum
    sevdiceğim
    uyuzum v.s şeyLer söylüyoruz.))))

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ben sevgilime fasulye kıtım derim, oda bana şekerli drajem der :)

**sewgılıye kalsık hıtap sözler** konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ATATÜRK sözlerı

ATATÜRK sözlerı

Egemenlik Kayıtsız Şartsız Milletindir. ● Türk Milleti yeni bir iman ve kesin bir milli azim ile yeni bir devlet kurmuştur bu devletin dayandığı esaslar "Tam Bağımsızlık" ve "Kayıtsız Şartsız Milli Egemenlik"ten ibarettir. Yeni Türkiye devletinin yapısının ruhu Milli Egemenliktir. Milletin Kayıtsız Şartsız Egemenliğidir... ● Bütün ümidim gençliktedir. ● Ey yükselen yeni...
  2. en güzel sözlerr.....

en güzel sözlerr.....

Sen, kalbime giren bir sevda kurşunusun, Seni, ya orada bırakacaklar, Ya da, çıkarırken canımı alacaklar aşkım... Yaşadığım her an Seni özlemeye itiyor beni Ağır geliyor yokluğun Beklediğimsin, özlediğimsin, özlemimsin... Bugünde yarın da yüreğin kadar yanındayım , Kendini yanlız hissettiğinde elini yüreğine koy ben hep oradayım!! Gecenin karanlığında, güneşin ışığında, Suyun...
  3. Davetiye Sözlerii

Davetiye Sözlerii

Birlikteliğimizin sonsuza kadar sürmesi umut ve dileği ile ortak yaşama adım attığımız bu günde sizlerle birlikte olmaktan mutluluk duyacağız. --------------------------------------- Gördüm diyebilseydim, eğer gördüğümü, Hiç kimse inanmazdı, hayal derlerdi. Bilseydiler, sende neler gördüğümü, Yıllarca hayal görmeyi isterlerdi. Gördüğümüz hayal degil, gercek biz bu gercegi beraber yaşamak,...
  4. Kavgada kullanabilceginiz entellektüel sözlerr

Kavgada kullanabilceginiz entellektüel sözlerr

entellektüel yazılar entellektüel konular siteler -tezini çürüttüğümün eksik akıllısı! -bazıları gene arka ayaklarını göstermeye başladı -depremde yer yarildiginda içine düşen sismolojik vaka -evrimini tamamla da gel, homo sapiens beyinli şey. --imgelenmiş metapsişik dürtüleri olan yaratık -uslupsuz serseri. - seni öyle bir icsellestiririm ki, bir daha cikamazsin - - ananın değer...
  5. evet buyrun bunlrada aşrkı sözleri:D:D:D

evet buyrun bunlrada aşrkı sözleri:D:D:D

buyrun bunlarad aşrkı sözleirnden komiklikler.:D::D yildiz tilbe- seni o sanmistim hande yener - uzgunum o kadin ben degilim celik - afedersin izel - eyvallah celik - benimle evlenir misin kayahan - neden olmasin gulben ergen- tesekkur ederim tan - rica ederim bomb - sen hic sevdin mi hulya avsar - sevdim tarkan - kimdi kutsi - sana ne i. tatlises - haydi soyle sezen aksu -...

Sayfayı Paylaş