gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    697
    Ödül Puanları:
    113

Seyfi Dursunoğlu Asena'nın Kıyafetini Parçaladı....

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Huysuz Virjin Haberi Seyfi Dursunoğlu Asena Show
    Huysuz Virjin varsa bir mekanda herşey olabilir:) İşte bir beklenmeyen olay daha...Seyfi Dursunoğlu nam-ı diğer Huysuz Virjin bir show gösterisi yaparak Asena'nın kıyafetini yırtarak soydu..Meğer altında bir elbise daha varmış ... Sadece bir senaryo gereği böyle yaparak dikkatleri yine üzerine toplamayı başarmıştı..

Asena'nın Kıyafetini Yırtarak Çıkarttı

Benzemez Kimse Sana yarışmasında Seyfi Dursunoğlu ile Asena arasında sahnede çok ilginç diyaloglar yaşandı.

Ünlülerin yine başka ünlüler tarafından taklid edildiği Benzemez Kimse Sana isimli yarışmanın 6'ncı bölümünde çok ilginç dakikalar yaşandı.

Canlandırdığı Huysuz Virjin karakteri ile tanınan Seyfi Dursunoğlu, Demet Akalın'ın taklidini yapan Asena'nın kıyafetini fazla kapalı olduğu gerekçesi ile sahnede yırtarak çıkarttı.

Daha önce katıldığı televizyon programlarında da yaptığı hareketlerle dikkatleri her zaman çekmeyi başaran Seyfi Dursunoğlu bu sefer dikkat çekmekten de bir adım öteye geçti.

'Benzemez Kimse Sana' yarışmasında ilginç anlar yaşandı... Duayen şovmen Seyfi Dursunoğlu, programın 6. bölüm çekimlerinde Asena'ya kötü bir sürpriz yaptı...

Dursunoğlu, Asena'nın üzerindeki kıyafeti yırtarak çıkarınca herkes ne yapacağını bilemedi...

Neyse ki Dursunoğlu Asena'nın kıyafetlerini soyunca aslında Asena'nın altında bir kıyafet daha olduğu ortaya çıktı. Yani Huysuz Virjin'in yaptığı bu hareket "huysuzluktan" değil senaryodan kaynaklanıyordu.

Bu olaydan sonra Asena şovuna kaldığı yerden devam etti.

Seyfi Dursunoğlu Asena'nın Kıyafetini Parçaladı.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Efeler Rusyayı parçaladı

Efeler Rusyayı parçaladı

Taylantta düzenlenen üniversite oyunlarında Rusya ile çeyrek finalde karşılaşan efelerimiz maçtan 3-0 galip ayrılarak yarı finale yükseldi.Millilerimiz 16.08.2007de Amerikayla karşılaşacak
  2. Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu, ünlü şovmen Okan Bayülgen'e  tavsiye

Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu, ünlü şovmen Okan Bayülgen'e tavsiye

DAĞINIK YAŞIYORSUN EVLENMENİ İSTERİM Huysuz Virjin Seyfi Dursunoğlu, ünlü şovmen Okan Bayülgen'e evlenmesini tavsiye etti. Okan Bayülgen, bayram dolayısıyla Kelebek gazetesi için bir günlüğüne muhabir olup Seyfi Dursunoğlu'nun, nam-ı diğer Huysuz Virjin'in kapısını çaldı. Geçmişten günümüze uzanan bol kahkahalı bu bayramlık sohbette, Dursunoğlu hem kendi hayatını anlattı hem de Şirin Ediger'le...
  3. Asena'nın ekmeğine taş

Asena'nın ekmeğine taş

ünlü oryantelimiz Asena bir süre önce Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek yarışmasından neden ayıldı...Acaba bunda ünlü türkücü İbrahim tatlıses'in bi parmağaı var mı akıllara ilk bu düşünce geliyor...(en azından ben öyle duydum)......... 'FATİH AKSOY SÖZÜNDE DURMADI!' ASENA’NIN MEHMET ALİ ERBİL’İN SUNDUĞU “ÇARKIFELEK” PROGRAMINDA BİR YILDIR DEVAM ETTİRDİĞİ HOSTESLİK GÖREVİNE OCAK AYINDA...
  4. Asena'nın An Büyük Hastalığı !

Asena'nın An Büyük Hastalığı !

asena asena haberleri asena hastalığı asena 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu haberi yazmaya Asena'yı çok iyi anladığımı söyleyerek başlamak istiyorum melekler :D:D Evet, itiraf ediyorum, ben iflah olmaz bir çikolata hastasıyım. Hatta bu haberi yaparken bile bir yandan da çikolata yiyorum :D:D En iyisi konuyu daha fazla dağıtmadan derhal habere geçeyim melekler, Asena hastaymış. Hem...
  5. Seyfi Dursunoğlu Yepyeni Bir Programla Ekranlara Dönüyor

Seyfi Dursunoğlu Yepyeni Bir Programla Ekranlara Dönüyor

seyfi dursunoğlu, seyfi dursunoğlu yeni program, seyfi dursunoğlu programı Sevgili melekler, şov dünyasında Huysuz Virjin ismiyle tanınan Seyfi Dursunoğlu, yepyeni bir programla Kanal D ekranlarında yer alacak. En son "Benzemez Kimse Sana" programında jüri üyesi olarak ekranlara gelen Dursunoğlu twitter hesabından programla ilgili bilgiler paylaştı. Dursunoğlu programını soran...

Sayfayı Paylaş