gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Seyit ve Sura Dizisi İlk Fragman

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

seyit ve sura hangi kanalda, seyit ve suranın dansettiği sahne, seyit ve sura dizisi Yapımcılığını Ay yapımın üstlendiği yepyeni bir dizi olan Seyit ve Sura çok yakın da Star tv ekranların da başlıyor. Yeni yılın ilk dansı ile ekranlara fragman şeklin de dizinin ilk görüntüleri geldi. Sizlere Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ın başrollerini oynadığı Seyit ve Sura dizisinin ilk fragmanını paylaşıyoruz.

Seyit ve Sura Dizisi İlk Fragman konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İstanbul Çakalları Dizisi Konusu ve İlk Fragmanı

İstanbul Çakalları Dizisi Konusu ve İlk Fragmanı

Bu konu; İstanbul Çakalları Dizisi Konusu İle İlgili Bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranlara yepyeni bir dizi daha gelmeye hazırlanıyor. Bu dizi furyası içinde pek çok dizinin de her geçen gün yayından kaldırıldığını düşünürsek, bu dizinin akıbetini de daha bir merak ediyoruz doğrusu. Gelelim yeni diziye :) Dizinin adı "İstanbul Çakalları". İşte dizinin konusu ve ilk...
  2. Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

Seyit ve Sura Dizi Konusu ve Oyuncuları

seyit ve sura ne zaman başlıyor, seyit ve sura dizi konusu, seyit ve sura dizi oyuncuları Star tv ekranların da çok yakın da başlıyacak olan çok iddialı bir dizi geliyor. Başrollerini Kıvanç Tatlıtug ve Farah Zeynep Abdullah tarafından oynayacak dizi daha başlamadan birçok kişinin ilgi odağı oldu. Sizlere dizinin konusu ve kadrosu hakkında genel bilgilere geçiyoruz. Yapımcılığını Ay...
  3. Seyit ve Sura Dizi Setinden İlk Resimler

Seyit ve Sura Dizi Setinden İlk Resimler

seyit ve sura resimleri, seyit ve sura dizi oyuncuları, seyit ve sura dizi resimleri Ekranlara çok iddialı bir dizi daha geliyor. Star tv de çok yakın da başlıyacak olan Seyit ve Sura dizisini Kıvanç Tatlıtug ve Farah Zeynep Abdullah paylaşıyor. Dizi setinde çekilen ilk görüntüler ve resimleri sizler için paylaşıyoruz.
  4. Kurt Seyit ve Şura Dizisi 2. Tanıtım Fragmanı

Kurt Seyit ve Şura Dizisi 2. Tanıtım Fragmanı

kurt seyit ve şura, kurt seyit&Şura, kurt seyit ve şura fragman Sevgili melekler, Nermin Bezmen'in aynı adlı romanından tv dizisine uyarlanan Kurt Seyit ve Şura dizisi Ece Yörenç senaristliğinde Star Tv'de ekranlara gelecek. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ve Farah Zeynep Abdullah'ı izleyeceğimiz dizi, yüzyıl başı Rusya'sından 1920'lerin İstanbul'una uzanan dönemde yaşanan tutkulu bir aşk...
  5. Kurt Seyit ve Şura Dizisi 5.Tanıtım Fragmanı

Kurt Seyit ve Şura Dizisi 5.Tanıtım Fragmanı

kurt seyit ve şura dizisi, kurt seyit ve şura fragmanı, kurt seyit ve şura dizisi 5.fragmanı Sevgili melekler, büyük kentler başta olmak üzere tüm Türkiye’de büyük bir reklam kampanyasıyla yayına hazırlanan Kurt Seyit ve Şura diğer yandan da yeni bölüm tanıtımlarını ekrana sürüyor. Star TV’de 4 Mart Salı günü saat 20:00′da başlayacak olan ve büyük merakla beklenen Kurt Seyit ve Şura’nın 5....

Sayfayı Paylaş