gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

şeyma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

resimli yüzkler ne kadr ve nasl satn alablrm

şeyma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeyma Binti Hâris (r.a)

Şeyma Binti Hâris (r.a)

şeyma binti hris ra peygamber efendimizin süt kardeşinin türbesi peygamber efendimizin süt kardeşinin türbesi nerede Şeyma binti Hâris radıyallahu anhâ Rasûlullah sallallahu aleyhi vesellem efendimizin süt kızkardeşi!.. Çocukluk yıllarında annesi Halîme hatun ile Efendimize hizmet etmiş bir bahtiyar hanımefendi!.. Süt kardeşi Efendimizi çok seven, yanından ayırmayan bir mübarek abla!..O,...
  2. Acun & Şeyma Miami'de

Acun & Şeyma Miami'de

acun, haberleri, hakkında, acun tatile gitti, nereye gitmiş, kiminle gitmiş , haberleri burada Acun & Şeyma Miami'de oh valla biz çalışıyoruz onlar tatil keyfi yapıyorlar... Şaka bir yana ben bu adamı ne yaparsa yapsın seviyorum harika bir insan. özel hayatı sonuçta beni ilgilendirmez insan olarak kastediyorum.. Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı iddia edilen Şeyma Subaşı, 3 gündür...
  3. Şeyma Subaşı Fotoğrafları

Şeyma Subaşı Fotoğrafları

Şeyma Subaşı Fotoğrafları istiyorum bana en güzel ve yeni Şeyma Subaşı Fotoğraflarını sunacak olan arkadaşlarıma şimdiden tşkler.
  4. Şeyma Subaşı neden ağladı

Şeyma Subaşı neden ağladı

şeyma subaşı neden ağladı şeyma subaşı acun ılıcalı Acun Ilıcalı'nın güzel sevgilisi Şeyma Subaşı, telefonda konuşurken gözyaşlarına boğuldu. Peki Şeyma Subaşı neden ağladı buyrun bu haberimizde detaylarını okuyalım. Acun Ilıcalı ile anıldığı aşk haberleriyle adını duyuran Şeyma Subaşı, önceki gün sokak ortasında gözyaşlarına boğuldu. Nişantaşı’ndaki butiğinin önünde hıçkıra hıçkıra...
  5. Şeyma Subaşı Hayatı Hakkında Bilgiler

Şeyma Subaşı Hayatı Hakkında Bilgiler

Şeyma Subaşı Biyografi Şeyma Subaşı Hayatı Sevgili melekler, bir dönem Acun Ilıcalı 'nın programlarından Var mısın Yok musun'da da yarışan Şeyma Subaşı Hayatı ile ilgili bilgilerimiz şöyle... Şeyma Subaşı 1990 doğumlu.Mankenlik yapıyor.İstanbul Aydın Üniversitesi Moda Tasarım Programı öğrencisi olan Şeyma 1990 doğumlu. 2006 yılında da Deniz Akkaya ile Top Model yarışmasına...

Sayfayı Paylaş