gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Seyreyleyip Yandım İlahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

seyreyleyip yandım ilahisi seyreyleyip yandım ilahisi sözleri Nur kundak içinde yatar Muhammed Canımın canısın yâ Muhammed
    Kevser dudakların bilmem ne söyler
    Hulusi kalbiyle hakkı zikreyler
    Daha tıfıl iken ümmetin diler
    Nur kundak içinde yatar Muhammed
    Canımın canısın yâ Muhammed
    Bildim Odur iki cihan serveri
    Allahın Habibi son peygamberi
    Odur yerin ğöğün şemsi kameri
    Nur kundak içinde yatar Muhammed
    Canımın canısın yâ Muhammed

Seyreyleyip Yandım İlahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ya Resûlallah İlahisi

Ya Resûlallah İlahisi

Arınmış bir ruhla Ravza'ya varsam Kubbe-i Hadra'yı yakından görsem Taş ve toprağına yüzümü sürsem: Diyerek: Dahîlek yâ Rasûlallah Ziyâret kasdiyle ulu serveri Selâm kapısından girsem içeri Kemâl-i hürmetle varsam ileri: Diyerek: Dahîlek yâ Rasûlallah Huzuru Pâk'ine eğilsem-gitsem Bütün varlığımı onda eritsem Eriyen mum gibi tükenib bitsem: Diyerek: Dahîlek yâ Rasûlallah Müvâcehe'sinden...
  2. vahid vahid ya vahid ilahisi

vahid vahid ya vahid ilahisi

Akıl ermez işine Rastlanamaz işine Nihayet yok aşına Vahid Vahid ya Vahid Muradısın her erin Zamanı yok, yok yerin Her şeyler sende derin Vahid Vahid ya Vahid Ey biricik bir tek-bir! Her şey getirir tekbir! Ruhun virdi Vahiddir Vahid Vahid ya Vahid Ruh ki şevke nazırdır Şevk de ona hazırdır İkisi bir Hızırdır Vahid Vahid ya Vahid Meded ey vahid bana Özdamar hayran sana Derdin dermandır ona...
  3. Ya Rab Sana Havale Ediyorum İlahisi

Ya Rab Sana Havale Ediyorum İlahisi

Paslanmış kalplerimizi Kibirlenmiş gönüllerimizi Doymak bilmeyen nefsimizi Temizleyelim artık... Maddiyat her yanımızı sarmış Unutmuşuz maneviyatı İçki haram denilmiş Kandil gecesi bile Gururla içki içteklerini söyler oldular Camilere gidenleri Küçümser oldular İşi o kadar ileri götürdülerki Yüce Rabbimize ALLAH bile demeye tenezzül etmiyorlar Yukardaki Diyorlar Alamlerin nuru...
  4. Ya Habib Allah İlahisi

Ya Habib Allah İlahisi

ya habiballah ilahisi ya resulallah habiballah ilahisi habib allah Makamına geldim yalvardım sana Sen hakimsin sen savcısın şu anda Ellerimi açtım dualar ettim Affet beni ne olur ya resul Allah Cezamı çekmeye hazırım her an İster al canımı kalayım burda Kulların dönüyor Kabe içinde Affet beni ne olur ya resul Allah Ha cer ül esvabı gördüm de öptüm İbrahim makamın selamla geçtim AllahAllah diye...
  5. seyreyleyip yandım ilahisi

seyreyleyip yandım ilahisi

seyreyleyip yandım ilahisi nur kundak içinde yatar muhammed ilahisi seyreyleyip yandım sözleri Seyreyleyip yandım mah cemalini Nur kundak içinde yatar Muhammed Canımın cananısın yâ Muhammed Nur kundak içinde yatar Muhammed Canımın cananısın yâ Muhammed Kevser dudakların bilmem ne söyler Hulusi kalbiyle hakkı zikreyler Daha tıfıl iken ümmetin diler Nur kundak içinde yatar Muhammed...

Sayfayı Paylaş