gebe
  1. Onun_Ülkesi

Onun_Ülkesi Banned

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

şeytan ile melek... !

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında Onun_Ülkesi tarafından paylaşıldı.

Birgün melek ile şeytan karşı karşıya gelmişler...İkisi de birbirinin gözlerine bakıp gözlerinde ifadeyi okumaya çalışıyormuş...Melek şeytanın yüreğinde kesin bir fesatlık olduğunu,şeytan ise meleğin yüreğinin ne kadar
    temiz olduğunu biliyormuş...

O sırada çok güzel bir müzik çalmaya başlamış...Şeytan ellerini meleğe doğru
    uzatmış.. ve "Benimle dans eder misin?" demiş...

Melek bunu duyunca birden ...
    şaşırmış ve o anda birden elini şeytana uzatmış ve dans etmeye
    başlamışlar...Çalan müzik o kadar güzelmişki ikiside birden romantik
    saatlere mahkum olmuşlar ve melek biran şeytanın içindeki kötülükleri

unutmuş...

Şeytan dans sırasında meleğe dönmüş ve "Seni seviyorum..Ya sen?"
    demiş...Melek yine bir şok daha yaşamış...durmuş ve düşünmüş bir an.."Şeytan
    neden bana böyle birşey desin ki..Ama olsun yineden bende ona gerçek olmasa
    bile bir cevap vereyim" demiş içinden...
    ve melekte şeytana dönmüş "Ben de seni seviyorum" demiş...

...İŞTE O GÜN YERYÜZÜNDE DÜRÜSTLÜĞÜN ROMANTİZME

BOYNUNU BÜKTÜĞÜ İLK AN OLMUŞTUR... :shootout:

şeytan ile melek... ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. melek ve şeytan

melek ve şeytan

melek ve şeytan dövmeleri şeytan dövmeleri melek ve sözleri Birazdan melek ile şeytanın hikayesini okuyacaksınız arkadaşlarım umarım beğenirsiniz. Birgün melek ile seytan karsi karsiya gelmisler. Ikiside birbirinin gözlerine bakip gözlerinde ifadeyi okumaya çalisiyormus. Melek seytanin yüreginde kesin bir fesatlik oldugunu, seytan ise melegin yüreginin ne kadar temiz oldugunu...
  2. Cem Özkan - Melek Yüzlü Şeytan

Cem Özkan - Melek Yüzlü Şeytan

Melek Yüzlü Şeytan Bir elinde cennet Bir elinde cehennem var Bakışı beni buz kestirir Öpüşüyse eritir Bir bakan bir daha bakar Dokunansa tatmak ister Hele bir de tattın mı Osenden esaret ister Nedir bu çektiğim benim senden Ne zaman akılanacağım ben Melek yüzlü şeytan Sana fena kapıldım ben Melek yüzlü şeytan Beni ne hale getirdin sen
  3. melek ve şeytan ifadeleri

melek ve şeytan ifadeleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Melek mi şeytan mı :D

Melek mi şeytan mı :D

melek mi şeytan mı film müzikleri Bu güzel kızımızı melek ya da şeytan yapabiliriz hangisini tercih ederseniz kolay gelsin :D http://www.oyunlar1.com/games.php?flash=3040 :date:
  5. Melek ve şeytanın dansı

Melek ve şeytanın dansı

Birgün melek ile şeytan karşı karşıya gelmişler...İkiside birbirinin gözlerine bakıp gözlerinde ifadeyi okumaya çalışıyormuş... melek şeytanın yüreğinde kesin bir fesatlık olduğunu,şeytan ise meleğin yüreğinin ne kadar temiz olduğunu biliyormuş.... o sırada çok güzel bir müzik çalmaya başlamış...şeytan ellerini meleğe doğru uzatmış.. ve "benimle dans edermisin" demiş...melek bunu...

Sayfayı Paylaş