Şeytandan Mektup....

ebraryksl

Yeni Üye
Üye
Şeytandan Mektup....
Seni dün günlük işlerini yaparken gördüm.Namaz kılmadan dua etmeden bir günü daha geçirdin.Hatta yemek yerken ve yatarken bile dua etmek için vakit ayırmadın.Çok nankörsün seninle gurur duyuyorum.Benimle olduğun için çok mutlu olduğunu söyleyemem.Hatırlıyor musun senelerdir beraberiz ama seni hala sevmiyorum.Doğruyu söylemek gerekirse senden Allah tan nefret ettiğim için nefret ediyorum.Allah beni cennetten attığı için bende seni kullanıyorum.Seni Allah ın bana yaptıklarını ödetene kadar kullanacağım.Ondan sonra sende gidebilirsin.Biliyor musun Allah seni seviyor ve sen hayatın boyunca benim yanımdaydın.Bunun içinde seni ödüllendireceğim.Hayatının berbat olmasını sağlayacağım.Biz ikimiz beraber kaldıkça bu Allah ı üzecek.Zaman senin hayatını kimin yönlendirdiğini gösterecek.Ve bu senin sayende olacak.Geçirdiğimiz güzel günleri hatırla.İnsanları nasılda hor görüyorduk,onlara küfür ediyorduk.Çılgın partilere gidiyorduk,iki yüzlü davranıyorduk,sigara kullanıyorduk,camiye gitmiyorduk ve dedikodu yapıyorduk...Bunları kaybetmek istemezsin değil mi?
Hadi gel sonsuza dek beraber yanalım.
Senin için çok şeyler düşünüyorum.Bu mektubu sana ne kadar değer verdiğimi söylemek ve hayatının büyük bir parçasını kullanmama izin verdiğine teşekkür etmek için yazıyorum.Bazen sana çok gülüyorum.Öyle şeyler yapıyorsun ki ben bile şaşırıyorum.Böle devam etmelisin.Yeni nesil e yalancılığı,aldatmayı,kumarı ve cami yerine diskolara gitmeyi öğret.Sen bunları onların yanında yap ki seni örnek alsınlar.Zaman sonra onlarda yapmaya başlayacaklar.Çocuklar böyle işte...Burada bitiriyorum mektubu.Azıcık aklın olsaydı tövbe etmek için bir yerlere giderdin ve yaşayacak olduğun birkaç seneyi de Allah la beraber geçirirdin.Bir kimseyi uyarmak karakterimde yoktur aslında , ama seni tanıyorum sen zaten benim yanımdan ayrılmazsın biliyorum.Senin yaşında olan bir insanın hala günah işlemeye devam etmesi saceditik olsa da , sakın beni yanlış anlama hala senden nefret ediyorum ve bu böyle devam edecek.Beni gerçekten seviyorsan tabi ki bu yazıyı kimseyle paylaşmayacaksın.
Ölüm bizi buluşturana kadar.....

(Allahım şeytandan sana sığınırız...)

emeğine sağlık canım..Rabbim bizi şeytanın şerrinden korusun(amin)...

Geri