gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

''Şeytanı Gördüm'' Film Fragmanı

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

şeytanı gördüm, i saw the devil, fragmanı, tanıtımı, oyncuları, ile ilgili bilgiler burada melekler

Sevgili melekler,
    ''Şeytanı Gördüm'' ,korku filmi ve Kore sineması severler için ...

Süresi :

144 dak.

Yönetmen :
    Ji-woon Kim

Tür :
    Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku, Suç

Senaryo :
    Park Hoon-jeong-ı

Yapımcı :
    Hun-you Jeong, Kee-young Cheong

Görüntü Yön. :
    Mogae Lee

Müzik :
    Mowg, Mogg

Yapım :
    2010 - GüneyKore

Oyuncular :
    Byung-hun Lee, Min-sik Choi, Bo-ra Nam, Byeong-hee Yun, Chae-yeong Yun, chun ho jin, Gook-hwan Jeon, Ho-jin Jeon, ın-seo Kim, Jun-hyeok Lee, Myeong-su Choi, San-ha Oh, Song-yi Han, Yun-seo Kim

Filmin Özeti
    Zevk için öldüren bir psikopatla bir gizli ajan arasındaki kedi-fare oyununu izleyen bir intikam filmi. Şeytani zekâsıyla dehşetengiz cinayetler işleyen, kurbanları arasında çocuklar bile bulunan seri katil Kyung-chul'u polis bir türlü yakalayamaz.
    Ancak, emekli bir polisin kızı öldürüldüğünde, kızın nişanlısı, gizli ajan Dae-hoon, katili kendi bulup cezalandırmaya karar verir. İntikamı kanlı olacaktır, bir canavara dönüşse bile.

''Şeytanı Gördüm'' Film Fragmanı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sihirli Orman Film Fragmanı

Sihirli Orman Film Fragmanı

sihirle ilgili filmler sihir ile ilgili filmler Yönetmen: Ángel de la Cruz, Manolo Gómez Senaryo: Ángel de la Cruz, Wenceslao Fernández Flórez Müzik: Arturo B. Kress, Sergio Pena Castro Görüntü Yönetmeni: Oyuncular: Tür: Animasyon - Komedi - Fantastik Yapım: İspanya Dil: İspanyolca Dağıtıcı Firmalar: UIP Cecebre ormanında yaşayan ağaçlar ve...
  2. Şeytanın papucu filminde büyük buluşma

Şeytanın papucu filminde büyük buluşma

Biliyorsunuz bu filimi adamlar revaçta tutmak adına gerek fatir ürek gerekse partneri aysun kayacı ile alakalı attılar tuttular. La bu ünlüleri anlamak gerçekten imkansız. Hem atıp tutuyorsunuz. Hemde galalarına gidiyor gadalarını alıyorsunuz hoşşikler sizi :D:D Unutmadan Fatir Ürek Tiyatro eğitimi almış bir kişidir. YILIN EN ÇOK İLGİ GÖREN KOMEDİ FİLMLERİNDEN BİRİ OLAN ŞEYTANIN PABUCU’NUN...
  3. Fetih 1453 Film Kareleri Fragmanı

Fetih 1453 Film Kareleri Fragmanı

Fetih 1453 filminin çekimleri hala devam ediyor ve Türk Sinema tarihinin en büyük bütçeli filmi bu meleklerim. 17 milyon dolarlık bütçesiyle Yeşilçam'ın en pahalı filmi 'Fetih 1453'te bir ilk gerçekleşti. Filmde Ulubatlı Hasan'ı canlandıran İbrahim Çelikkol ile İstanbul'un son savunucusu Guistiniani'yi oynayan Cengiz Coşkun'un kılıçlı mücadelesi beyazperdeye kesintisiz tam 5 dakika...
  4. Hükümet Kadın Film Fragmanı

Hükümet Kadın Film Fragmanı

Bu konu Hükemet kadın filminin konusu ve fragmanına yer vermektedir. Bana göre yılın yerli film dalında en komik filmlerinden biri olacak Hükümet Kadın, güçlü oyuncu kadrosu ve konusu ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. En kısa zamanda eşimle birlikte bizde bu filmi izlemek için sinemanın yolunu tutacaz. Fragmanı bile insanı güldürmeye yetiyor full filmi düşünemiyorum bile:D:D Demet...
  5. Yapışık Kardeşler Film Fragmanı

Yapışık Kardeşler Film Fragmanı

yapışık kardeşler film konusu,yapışık kardeşler film hakkında,yapışık kardeşler fragmanı izle,yapışık kardeşler izle,yapışık kardeşler film oyuncuları,yapışık kardeşler yönetmeni Halim ile Selim komik iki kardeştir. Fakat sıradan kardeşlerden farkları, doğuştan yapışık ikizler olmaları bu yaşa kadar beraber yaşamış olmalarıdır. Küçük bir köyde sıradışı hayatlarına mutlu mesut devam ederler...

Sayfayı Paylaş