gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şeytanın Kızdığı Sözler

Konu, 'Siz Geyikmisinz?:))' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Kadın: Neden aldattın beni? Erkek: Şeytana uydum hanim Şeytan: Hadi oradan sapık, kadını görünce salyaların aktı, benim olayla uzaktan yakından alakam yok

Kız : Aman Ayla bırak Allah aşkına Şeytan görsün onun yüzünü..
    Şeytan : Yapmayın kızlar korkarım ben ya

Erkek : Oğlum bak bu kızda şeytan tüyü var..
    Şeytan: Ellimi sürdüysem şerefsizim

Birinci kişi: Hadi oğlum kir artık şu şeytanın bacağını
    İkinci kişi: Kırayım değil mi abi?
    Şeytan: Durduk yere niye bacağımı kırıyorsun manyak mısın sen kardeşim?

Hakim: Neden öldürdün evladım?
    Sanık: Aklimi şeytan çeldi efendim
    Şeytan: Valla bir şeyden haberim yok, hem herifte akıldan eser yok hakim bey.

Adam: Şeytanınız bol olsun beyler!
    Şeytan: Yoksa koyun gibi beni de mi çoğalttınız?

Anne: Oğlum, oynama babanın tüfeğiyle şeytan doldurur.
    Şeytan: Yok bacım karışmam ben. Enişte elletmiyo r.

Adam: Heeyt! Kırdım olum şeytanın bacağını... Büyük ikramiye. ..
    Şeytan: Şşş birader, bizim oğlanı tartaklamışın diye duyduk. Uyar mı lan racona!!!

Adam: Oo okeye kaptırmışınız, şeytanınız bol olsun.
    Şeytan: Hilmi abi, yan masadayız biz abi be ya... Kalabalık gelince biz de iki el atalım dedik.

Kadın: bu saate kadar nerdeydin?
    Erkek: şeytana uyup içeyim dedim
    Şeytan: yattığın hatunu da söyle yiyorsa.. .

Kadın: şeytan aldı götürdü satamadan getirdi
    Şeytan: seni de götürsem mi acaba?

Komşu : Şeytan kulağına kurşun bizim beyin kuyumcu işleri çok iyi gidiyor..
    Şeytan : Yok ablacım sağol küpe düşünmüyorum henüz

Şeytanın Kızdığı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeytanın En Tatlı 12 Sözü

Şeytanın En Tatlı 12 Sözü

1- Bir defayla bi şey olmaz... 2- Daha genciz... 3- Allah (cc) kalp temziliğine bakar... 4- Allah ile kul arasına girilmez... 5- Emekli olduktan sonra... 6- Zaman size değil siz zamana uyun... 7- Bir şey olmaz Allah (cc) affeder... 8- Bu kadar günahtan sonra zor affedilirsin... 9- Fazla düşünme kafayı yersin... 10- Cehennemde bir süre yandıktan sonra Cennete girmeyecek miyiz? ( Sanki...
  2. Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

Serdar Ortaç - Şeytan Şarkı Sözleri

nasip olsun en güzel aşktan bize adımız birer hastaya çıktımı yüze bakan yok . sanıyorlar diz çöker aşk önümüze bu zamanlar fazla gezenlere vize veren yok. hayat beni neden yoruyorsun, madem çok günah,oyunu sen bozuyorsun. sebebi çook.... şeytan diyor ki yanaş şuna, adını anma sataş şuna, deli kader seni karşıma, çıkaracak mı bilen yok can üzülür buna taş değil, çekilecek gibi aşk değil, bu...
  3. Şeytanın kulağa fısıldadığı 12 tatlı söz

Şeytanın kulağa fısıldadığı 12 tatlı söz

şeytanın 12 tatlı sözü Şeytanın En Tatlı 12 Sözü 1- Bir defayla bi şey olmaz 2- Daha genciz 3- Allah (cc) kalp temziliğine bakar 4- Allah ile kul arasına girilmez 5- Emekli olduktan sonra 6- Zaman size değil siz zamana uyun 7- Bir şey olmaz Allah (cc) affeder 8- Bu kadar günahtan sonra zor affedilirsin 9- Fazla düşünme kafayı yersin 10- Cehennemde bir süre yandıktan sonra Cennete...
  4. Şeytanın en tatlı sözleri...

Şeytanın en tatlı sözleri...

Bakın Şeytan, insanı hangi sözlerle kandırıyor.; 1 - BİR DEFAYLA BİR ŞEY OLMAZ 2 - DAHA GENCİZ, HAYATIMIZI YAŞAMALIYIZ. 3 – BENİM KALBİM TEMİZ. 4 - ALLAH İLE KUL ARASINA GİRİLMEZ. 5 - EMEKLİ OLDUKTAN SONRA BAŞLARIM. 6 - ZAMAN SİZE DEĞİL SİZ ZAMANA UYUN. 7 - BİR ŞEY OLMAZ, ALLAH AFFEDER. 8 - BU KADAR GÜNAHTAN SONRA BİRAZ ZOR AFFEDİLİRSİN. 9 - FAZLA DÜŞÜNME KAFAYI YERSİN. 10 -...
  5. şeytanın en tatlı sözleri...

şeytanın en tatlı sözleri...

melek şeytan sözleri şeytan melek sözleri ile ilgili sözler şeytanla ilgili sözler ve ŞEYTANIN EN TATLI 12 SÖZÜ 1 - BİR DEFAYLA BİR ŞEY OLMAZ 2 - DAHA GENCİZ. 3 - ALLAH (C.C) KALP TEMİZLİĞİNE BAKAR. 4 - ALLAH (C.C.) İLE KUL ARASINA GİRİLMEZ. 5 - EMEKLİ OLDUKTAN SONRA. 6 - ZAMAN SİZE DEĞİL SİZ ZAMANA UYUN. 7 - BİR ŞEY OLMAZ Allah(C.C) AFFEDER. 8 - BU KADAR GÜNAHTAN SONRA BİRAZ ZOR...

Sayfayı Paylaş