gebe
  1. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

Şeytanın kulağa fısıldadığı 12 tatlı söz

Konu, 'İslam ve İnsan' kısmında mislinay tarafından paylaşıldı.

şeytanın 12 tatlı sözü Şeytanın En Tatlı 12 Sözü
    1- Bir defayla bi şey olmaz

2- Daha genciz

3- Allah (cc) kalp temziliğine bakar

4- Allah ile kul arasına girilmez

5- Emekli olduktan sonra

6- Zaman size değil siz zamana uyun

7- Bir şey olmaz Allah (cc) affeder

8- Bu kadar günahtan sonra zor affedilirsin

9- Fazla düşünme kafayı yersin

10- Cehennemde bir süre yandıktan sonra Cennete girmeyecek miyiz?
    ( Sanki kibrit çöpünün ateşine dayanabiliyormuş gibi)

11- Biz büyüklerimizden böyle gördük

12- Aman ha dikkat beyninizi yıkamasınlar

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Şeytanın kulağa fısıldadığı 12 tatlı söz
    emeğine sağlık

Şeytanın kulağa fısıldadığı 12 tatlı söz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şeytanın Kızdığı Sözler

Şeytanın Kızdığı Sözler

Kadın: Neden aldattın beni? Erkek: Şeytana uydum hanim Şeytan: Hadi oradan sapık, kadını görünce salyaların aktı, benim olayla uzaktan yakından alakam yok Kız : Aman Ayla bırak Allah aşkına Şeytan görsün onun yüzünü.. Şeytan : Yapmayın kızlar korkarım ben ya Erkek : Oğlum bak bu kızda şeytan tüyü var.. Şeytan: Ellimi sürdüysem şerefsizim Birinci kişi: Hadi oğlum kir artık şu şeytanın...
  2. Medusa - Şeytan Kulağına

Medusa - Şeytan Kulağına

Yoktu boştu sözlerimle koştu koştu izlerin ardından kalmadı dizlerim gerçeği millete gösterin. Gözlerinde gözlenen yalancının danişkası dedikoduyla fiskosu kartın oldu rap sosu. Sustu pustu gözleriyle bozdu oyunu elleriyle sanır sanki bir deliyle arası açılmış kankisiyle hangisiyle gitmiş hangisiyle ibn.ee hangisini sevmiş hangisini fitne sözlerim kulağına gitsin yanağına bir öpücük kondursun...
  3. Şeytanın En Tatlı 12 Sözü

Şeytanın En Tatlı 12 Sözü

1- Bir defayla bi şey olmaz... 2- Daha genciz... 3- Allah (cc) kalp temziliğine bakar... 4- Allah ile kul arasına girilmez... 5- Emekli olduktan sonra... 6- Zaman size değil siz zamana uyun... 7- Bir şey olmaz Allah (cc) affeder... 8- Bu kadar günahtan sonra zor affedilirsin... 9- Fazla düşünme kafayı yersin... 10- Cehennemde bir süre yandıktan sonra Cennete girmeyecek miyiz? ( Sanki...
  4. Şeytanın en tatlı sözleri...

Şeytanın en tatlı sözleri...

Bakın Şeytan, insanı hangi sözlerle kandırıyor.; 1 - BİR DEFAYLA BİR ŞEY OLMAZ 2 - DAHA GENCİZ, HAYATIMIZI YAŞAMALIYIZ. 3 – BENİM KALBİM TEMİZ. 4 - ALLAH İLE KUL ARASINA GİRİLMEZ. 5 - EMEKLİ OLDUKTAN SONRA BAŞLARIM. 6 - ZAMAN SİZE DEĞİL SİZ ZAMANA UYUN. 7 - BİR ŞEY OLMAZ, ALLAH AFFEDER. 8 - BU KADAR GÜNAHTAN SONRA BİRAZ ZOR AFFEDİLİRSİN. 9 - FAZLA DÜŞÜNME KAFAYI YERSİN. 10 -...
  5. şeytanın en tatlı sözleri...

şeytanın en tatlı sözleri...

melek şeytan sözleri şeytan melek sözleri ile ilgili sözler şeytanla ilgili sözler ve ŞEYTANIN EN TATLI 12 SÖZÜ 1 - BİR DEFAYLA BİR ŞEY OLMAZ 2 - DAHA GENCİZ. 3 - ALLAH (C.C) KALP TEMİZLİĞİNE BAKAR. 4 - ALLAH (C.C.) İLE KUL ARASINA GİRİLMEZ. 5 - EMEKLİ OLDUKTAN SONRA. 6 - ZAMAN SİZE DEĞİL SİZ ZAMANA UYUN. 7 - BİR ŞEY OLMAZ Allah(C.C) AFFEDER. 8 - BU KADAR GÜNAHTAN SONRA BİRAZ ZOR...

Sayfayı Paylaş