gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Seytanin Namazi bozdurmak icin yaptiklari

Konu, 'Dini Hikayeler ve Şiirler' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

Seytanin Namazi bozdurmak icin yaptiklari, Namaz bozan seyler, Seytanin hileleri [​IMG]

Seytanin Namazi bozdurmak icin yaptiklari

Kul namaz kilmak isteyince, ona vesvese veririm.
    Henüz vakit var, mesgulsün, isini bitir, sonra kilarsin, derim

Namazini geciktiremezsem, insan seytanlarindan birini yollarim ve namazini geciktiririm

Onu da yapamazsam, o kula namazda musallat olurum. - Saga bak, sola bak, - derim, Bakinca da yüzünü oksar, alnindan öperim.

Sonra da „namazin bozuldu" diye vesvese verir namazdan cikaririm

Saga sola baktiramazsam, yalniz basina namaz kildiginda yanina giderim.

Cabuk kilmasini emrederim. Horozun yem yedigi gibi cabukca kildiririm
    Bunu da yaptiramazsam, cemaâtle namaz kilarken, basina bir gem takarim vebasini imamdan önce secde ve rükûya gotürürüm ve namazini bozarim.
    ALLAH (c.c.) ise böylelerini kiyâmette esek basli olarak hasreder, diyor

Bunu da yaptiramazsam, namazda parmaklarini cikirdatmasini emrederim.
    Böylece beni tesbih eder

Miskinlere, zavallilara giderim, namazi birakmalarini emrederim.
    -Namaz size göre degil, siz rizkiniza bakin, isinizde calisin derim
    Hastalara giderim, hastaya zorluk yoktur, iyi olunca kilarsin derim.
    Hattâ, hastayi isyân ettirir, küfre bile sokarim​

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 10 Haziran 2011
    PİNKİ bunu beğendi.
  2. PİNKİ

PİNKİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    0
    iyki bunu yazdin Allah c.c. senden razi olsun.
    bizim burada yatsi namazi 00:41´de oluyorama diyanet takvimi 22:41 de kilabilirsiniz diyor.

Bende dün vaktinde kilayim yani yatayim sonra kalkip kilayim diye yattim. sonra kalkamadim. simdi ise anladim, ben seytana uyandandim.

rabbim hepimizi seytanin serrinden, nefsimizin serrinden ve kötü arkadaslarin serrinden korusun
    AMIN

seyma_rky bunu beğendi.
Seytanin Namazi bozdurmak icin yaptiklari konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sabah Namazi

Sabah Namazi

Ev ve iş temposu yüzünden sabah namazına kalkmam zorlaştı.Birgün oturdum RABB'İME (C.C.) dua ettim :" Ya RABB (C.C.) sen herşeyi yaratansın.Zamanıda yorgunluğuda yaratansın.Bana bu sabah bir melek gönder beni namaza kaldırsın sana seherde şükredeyim." Sabaha karşı 20 aylık kızımın ağlaması ile uyandım su istemişti.Suyunu verdim ve yattım.Yastığa kafamı koyar koymaz sabah ezanı...
  2. Makyajin yaptiklari :)

Makyajin yaptiklari :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Istihare Namazi

Istihare Namazi

istihare Namazi, istihare duasi, istihare nasil kilinir, Istihare İstihare "hayırlı olanı istemek" anlamına gelir. İnsanlar, kendileri için önemli olan bir karar verecekleri veya bir seçim yapacakları zaman, bazen belki eldeki verilerin yetersizliği sebebiyle veya çeşitli sebeplerle dünya ve ahiret bakımından kendileri için hangi seçimin hayırlı olacağını kestiremezler ve...
  4. Tesbih Namazi

Tesbih Namazi

tesbih namazin fazileti ve kilinisi, dini bilgiler, subhanallahi velhamdulillahi, sevabi cok, ibadet, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz "Sübhânallâhi vel-hamdü lillâhi ve lâ ilâhe illallâhü vallâhü ekber. Ve lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhil-aliyyil-azıym" Tesbih namazının faziletleri ve kilinisi Tesbih Namazin faziletleri: Tesbih edilerek kılınan nafile...
  5. bermuda   seytan  ucgeni

bermuda seytan ucgeni

bemuda şeytan ücgeni nedir

Sayfayı Paylaş