gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şeytanın ölüsü 2

Konu, 'Filim Tanıtımları Fragmanları' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şeytanın ölüsü 2 şeytanın ölüsü http://www.youtube.com/watch?v=SMSjeDYHm6Q

Şeytanın ölüsü 2 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. şeytan

şeytan

Şeytan bir gün büyük bahçeli, koskoca bir malikaneye girmiş. Merdivenleri çıkmış. Bir kuzu görmüş. Kuzunun boynunda bir ip varmış. Şeytan ipi çıkarmadan yalnızca biraz gevşetmiş. Kuzu ipin gevşemesiyle hareket etmeye başlamış ve malikanenin önünde bulunan aynayı görmüş.şaşırınca bir hamle yapıp aynayı kırmış. Çıkan gürültüye evin hizmetçisi gelmiş. "Sen ne yaptın? Ben şimdi burayı...
  2. Şeytanin Hİlelerİ( 2)

Şeytanin Hİlelerİ( 2)

mekan 2 hileleri mekan 2 hile yalan ve hile ile ilgili hikayeler ile ilgili hikayeler yapmak İblis bundan sonra bazı kötü huylar üzerinde durdu. Ve onların her birinden nasıl istifade ettiğini anlattı.. YALAN - Bilmez misin ya Muhammed , yalan bendendir ve ilk yalan söyleyen de benim. Her kim yalan söylerse ... o benim dostumdur. Her kim yalan yere yemin ederse ... o da benim sevgilimdir....
  3. Şeytan

Şeytan

Yalan ve şehvete, sahte mutluluklara, her türlü kötülüklere ve kötülük odaklarına; Şeytanı görmek sahtekar, aşırı hırslı, kıskanç ve mağrur, laubali ve kendisine her iki dünya için zararlı olan düşmana; Onu görmek inançsız, iki yüzlü ve kıskanç olmaya, ŞŞeytan, samimi Müslüman için güçsüz ve aciz bir düşmana; Onunla düşüp kalktığını görmek faiz yemeye ve diğer kötü fiilleri işlemeye; Şeytanı...
  4. Rüyada güvercin ölüsü görmek ne demek

Rüyada güvercin ölüsü görmek ne demek

Kızlar bugünki rüyamda güvercin ölüsü gördüm böyle bi güvercin var yem için indiğini düşünüyorum içeriden bulgur yada buğday getirmeye gidiyorum penceremin önünde güvercin. İçeri girip çıktığımda bakıyorum ki penceremin önünde ölmüş elliyorum bakıyorum canlanmıyor bu ne demek ? :S
  5. şeytan

şeytan

şeytan ile ilgili atasözleri ve deyimler istiyorum

Sayfayı Paylaş