gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Sezaryan doğum sonrası ağrılar

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar ben 4 ay önce spinal yöntemle doğum yaptım.Doğumda ve sonrasında çok şükür bir sorun olmadı.Daha yeni yeni evde iş yapmaya başladım ve ******lik tam olarak düzene girdi.
    1-Sorunum şu eskisine göre normal bir tempoda bile ev işi yapsam birazda zaman alıyosa ağrım olabiliyor normalmi sizce arkadaşlar?
    2-****** ilişkide bir sorun yok ama ilişki sonrasında dikişlerimde ağrı hissediyorum.Normal mi?
    Cevaplayan arkadaşlar için çok teşekkür ederim.

2. angel_blue

angel_blue Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    13
    Ödül Puanları:
    8
  3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Olabılır

Zaman zaman olabılır fakat aşırı bı durum varsa doktoruna danış.

4. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    sevgili misafirimiz aradığınız konuyla ilgili bilgilere BURAYA tıklayarak ulaşabilirsiniz

sevgiyle kalın geçmiş olsun

Sezaryan doğum sonrası ağrılar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğum Sonrası

Doğum Sonrası

LOHUSALIK DÖNEMİ Hamilelik dönemi vücudunuz için çok zorlu bir dönemdir. Bu süre zarfında tüm organlarınız ve uzuvlarınız limitlerinin sonuna kadar zorlanır. Mesela kalbiniz eski büyüklüğünün 1.5 katına çıkar ve yeri değişir. Damarlarınız eskisine oranla çok daha geniştir ve çok fazla kan iletir. Eklemleriniz ağırlaşan vücudunuzu taşımakta zorlanır. Aynı zamanda progestoren ve östrojen gibi...
  2. Doğum Sonrası Bel Ağrıları

Doğum Sonrası Bel Ağrıları

12 ay boyunca annenin her gün en az 50 kez 3.5 ile 5 kiloluk bebeği, uzanarak kucağına aldığı, çocuğun ağırlaşmasıyla bu yükün daha da arttığı kaydedildi. Araştırmacılar tarafından, annenin bel ağrısından sakınması için hazırlanan 10 temel kural, Amerikan Ortopedistler Akademisi yayın organında yer aldı. Bu temel kurallar şöyle: * Doğum sonrası annenin günde 10 dakika egzersiz ve...
  3. spinal sezaryanla doğum yapanlar buraya lütfen

spinal sezaryanla doğum yapanlar buraya lütfen

merhaba melekler spinal sezaryanla doğum nasıl olur zorlukları varmıdır neler yaşadınız neler hissettiniz hadi benimle paylaşın lütfeennn yardımıznıza ihtiyacım var ve düşünmek için fazla zamanım yok.... teşekkürler
  4. Kızlar sizce normal doğum mu sezaryan mi ?

Kızlar sizce normal doğum mu sezaryan mi ?

Kızlar yakında doğum yapacağım ama ben tam olarak ne doğumu yapacağıma karar veremedim. Acaba normal doğum mu yapayım sezeryan mi bu aradabu benim ilk doğumum olacak fikirlerinizi paylaşırsanız sevinirim. Çok acı çekiliyor mu kızlar normal doğumda ?
  5. sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz

sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz

selam hanımlar 4 ay önce sezeryanla doğum yaptım ama henüz regl olmadım sezeryan sonrası ne zaman regl olurum aranızda sezeryanla doğum yapanlara soruyorum sizler doğumdan sonra ne zaman adet görmeye başladınız

Sayfayı Paylaş