gebe
  1. sonay ikra

sonay ikra Forum Okuru

sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında sonay ikra tarafından paylaşıldı.

selam hanımlar 4 ay önce sezeryanla doğum yaptım ama henüz regl olmadım sezeryan sonrası ne zaman regl olurum aranızda sezeryanla doğum yapanlara soruyorum sizler doğumdan sonra ne zaman adet görmeye başladınız

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçek adet kanaması ise doğumdan sonra bebeğini düzenli emzirenlerde genellikle 6 ay sonra başlar ancak çok düzenli ve sık emzirenlerde bu süre doğumdan 1 yıl sonrasını bile bulabilir. Nadiren çok düzenli emzirdiği halde 6 aydan daha önce adet gören anneler de olabilir. Adet kanaması başlasa bile emzirme devam ettiği sürece düzensiz olabilir, emzirme dönemi bitince düzene girecektir. Doğumdan sonra bebeğini hiç emzirmeyen veya seyrek emziren annelerde adet kanaması genellikle doğumdan 3 ay sonra başlar, emzirme tamamen bitince adet kanaması her ay düzenli şekilde gerçekleşir

sezaryan sonrası ne zaman regl oldunuz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezaryan doğum sonrası ağrılar

Sezaryan doğum sonrası ağrılar

Arkadaşlar ben 4 ay önce spinal yöntemle doğum yaptım.Doğumda ve sonrasında çok şükür bir sorun olmadı.Daha yeni yeni evde iş yapmaya başladım ve ******lik tam olarak düzene girdi. 1-Sorunum şu eskisine göre normal bir tempoda bile ev işi yapsam birazda zaman alıyosa ağrım olabiliyor normalmi sizce arkadaşlar? 2-****** ilişkide bir sorun yok ama ilişki sonrasında dikişlerimde ağrı...
  2. regl zamanı neden tatlı yemek isteriz ?

regl zamanı neden tatlı yemek isteriz ?

Melekler ben çok merak ettiğim bişey soracam size,Regl zamanı geldiğinde niye feci şekilde tatlı ister canımız?Ben şahsen öyle oluyorum da :S
  3. doğumdan ne kadar sonra regl oldunuz?

doğumdan ne kadar sonra regl oldunuz?

3 aylık bir bebeğim var ve sezaryenle doğum yaptım ama hala regl olmadım.Dr normal diyor ama ben yine de tedirgini oluyorum bazen. Sizler ne zaman regl olmaya başladınız doğumdan sorna ?
  4. Kürtaj sonrası ne zaman adet olurum?

Kürtaj sonrası ne zaman adet olurum?

kürtaj oldum adetim gelmedi,kürtajdan sonra kanama,kürtaj sonrası ilk kanama,kürtaj sonrası ne zaman adet olunur,kürtaj hakkında bilgiler Bazen özellikle küçük gebeliklerde müdahaleden 3-4 gün sonra parçalı kanama, kasık ağrısının artması ile meydana gelebilir.Genelikle rahim ağzının spazm ile kapanması ve içeride kan toplanmasından dolayı meydana gelen bu durum gelip geçici olup özel bir...
  5. Kürtaj oldum adetim gecikti nedeni nedir ?

Kürtaj oldum adetim gecikti nedeni nedir ?

Bir çok makalemizde ve sorulan sorularda korunmasz ilişkinin istenmeyen gebelik açısından risk oluşturduğunu belirtiyoruz.İstenmeyen gebelikler genellikle kürtajla sonlandırılır.Kürtaj olan bayanların kürtajı iyi bir hekim de yaptırması gerekiyor.Aksi taktirde istenmeyen rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.Kürtaj sonrası bayanların en çok merak ettiği sorulardan biride ne zaman adet...

Sayfayı Paylaş