gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Adı Bende Saklı

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bölünür sancıyla uykular Sığınak değil en kuytular Gökte ay on dört ben dolunay
    Son hatıranı sinene say
    Bu kadarına razıyım yar

Uzak diyarlarda evli barklı
    Mutluluk en çok onun hakkı
    Bu yorgun kırık dökük hikayede
    Adı bende saklı

Dalda muhabbette kumrular
    Bana ayrılığı sordular
    Dedim afet,yangın dedim kar
    Dedim adet aşkı vururlar

Uzak diyarlarda evli barklı
    Mutluluk en çok onun hakkı
    Bu yorgun kırık dökük hikayede
    Adı bende saklı

Sezen Aksu - Adı Bende Saklı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Onu Alma Beni Al

Sezen Aksu - Onu Alma Beni Al

Bak atının terkisine de atmış, gözleri şaşı gelini Mor kaftanlara sarmış, haspam odun gibi belini Ah verin elime de kırayım, cadının derisi kara elini Seni gidi dilleri fitne fücur, kıyametin gelsin Sen o alacası içinde fesatla, hangi günü gün edicen Ah o kaditin üstüne, bir de atlas yorgan sericen Amanın amanın, yansın ocağın barkın utansın Ağan emmin herbir yerine, kırmızı kınalar...
  2. Sezen Aksu - Bırak Beni

Sezen Aksu - Bırak Beni

Bırak beni yeter aldattığın yeter bırak beni Deli ettin artık çek git bu nasıl sevgi Sen kendine aşıksın sen yalancısın Hatta sevişirken bile yabancısın Sen kimsin sen ne rahat insansın bırak Bırak benim için ne mümkün ayrılmak Ben ayrılamam sen beni bırak Bırak... Bırak... Seviyorum kahretsin Seviyorum elimde değil Çok seviyorum ah neden Yaşadığım en deli aşksın sen Seviyorum...
  3. Sezen Aksu - Beni Unutma

Sezen Aksu - Beni Unutma

Bir gün daha yaşandı ve bitti Küçük sevinçleri ve küçük kederleriyle Herhangi bir gündü çok önemli değildi Seni düşündüğüm birkaç andan başka Bilirim herkes payına düşeni yaşar Ve her yeni günde değişir hep birşeyler Sen de kendi payından bir hatıra seç ne olur O ben olayım beni unutma Beni unutma, unutma, beni unutma Bilirsin unutulmak dokunurya her insana Sen de kendi payından...
  4. Sezen Aksu - Beni Kategorize Etme

Sezen Aksu - Beni Kategorize Etme

Beni kategorize etme Benle oynama Yaftayı yapıştırıp Bana isim koyma Karikatürleştirme beni İlahlaştırma Tabulaştırma sakın tabulaştırma Ben seni öyle sevdim öyle sevdim Ben seni öyle sevdim böyle mi sevdim Matematiklaştirme beni çarpma, bölme Toplama, çıkarma sakın beni hesaplaştırma Mekanikleştirme beni otomatiklaştirme Yarıştırma sakınonla bunla karşılaştırma Ben seni öyle...
  5. Sezen Aksu - Benden Selam Söyleyin Bütün Aşklarıma

Sezen Aksu - Benden Selam Söyleyin Bütün Aşklarıma

her ayrılık bi vurgun değmeyin yaşlarıma benden selam söyleyin bütün aşklarıma her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma bir sözleri sezen aksu benden selam söyleyin bütün aşklarıma video dinle Unutuldum,unutuldum Kurutulmuş güller gibi Yosun tutmuş duvarlara Yazılmış günler gibi Gece bitmez gündüz bitmez Bu yalnızlık hiç bitmez Ne kavgam bitti ne sevdam Ömür geçer gönül geçmez Her ayrılık...

Sayfayı Paylaş