gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Allahın Varsa

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yaz bitti yine mevsim sonbahar Kim çeker kim bekler bu kadar Sofrandaki kırıntılar kadar
    Bile mi olamadım
    Bu akşam adres defterinde
    S harfinin olduğu yerde
    Bulup ya çiz ya yak adımı
    Ya da sessizlik koy yerine
    Allahın varsa
    Vicdansız
    Rüyama, şarkıma, şiirime girdin
    Sanki kendi bahçelerin misali arsız
    Be vefasız
    Sana martılar getirdim
    Kanatlarım var beyaz
    Ama acımıyor yüreğim
    Elde sazlar, sarı yazlar oğlanlar, kızlar
    Yudumlanır salkım gölgelerinde nağmeler nazlar
    Şahit yıldızlar
    'Doğur' dedin bana 'kurabiye gibi çocuklarGittiğin o gece ardından
    İki kadın uyanıp ağlayacak
    Biri annen, diğeri ben
    Benim biraz ahım kalacak

Sezen Aksu - Allahın Varsa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Var Git Turnam

Sezen Aksu - Var Git Turnam

Dağlar dağlar dumanlı dağlar Yücelerinde erimez karlar Evimden ocağımdan oldum aman Bana kurtlar kuşlar ağlar Yerimden yurdumdan oldum aman Bahtım kareler bağlar Gün geçmez yüzbin yıl olur Bu ayrılık kanun mudur Evimden ocağımdan oldum aman Kanlı göz yaşım çağlar Yerimden yurdumdan oldum aman Har ciğerimi dağlar Var git turnam tez haberimi uçur Dedim dağ kavuşmaz insan kavuşur Zemheriden...
  3. Sezen Aksu´yu istemiyorlar!!!

Sezen Aksu´yu istemiyorlar!!!

Izmirli sanatci Sezen Aksuyu Konaga bagli Cankaya Mahallesi istemiyormus, nedeni ise cok tuhaf :D 15 yil önce Sezen Aksu´nun dogup büydügü sokaga ismi verilmis. Ünlü Sanatci Referandum´dan sonra "EVET" oyu verdigini acikladi ve bunun üzerine Cankaya Mahallesi sakinleri kendisni artik Iktidar yandasi olarak gördükleri icin ismini Sokakdan kaldirma karari aldi.
  4. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  5. Sezen Aksu Halkın Arasında!

Sezen Aksu Halkın Arasında!

sezen aksu sezen aksu haberleri Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle; Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına...

Sayfayı Paylaş