gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Ben Her Bahar Aşık Olurum

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Damarlarımda yine aşk var Gözlerim yine bir manalı Başladı güneşli yağmurlar
    Islandı umudumun saçları

Kırılan dallar gibiyim
    Ben her bahar dirilirim
    Gizli bir kaynaktır içim
    Kendime bir yol bulurum

Kırılan dallar gibiyim
    Ben her bahar dirilirim
    Gizli bir kaynaktır içim
    Kendime bir yol bulurum

Ben her bahar aşık olurum
    Rüzgar olur yağmur olurum
    Filizlenir anılarda gururum
    Taşar içimden ruhum

Taşar içimden ruhum

Damarlarımda yine aşk var
    Gözlerim yine bir manalı
    Başladı güneşli yağmurlar
    Islandı umudumun saçları

Gönlümde sönen ateşin
    Küllerini savururum
    Kalbimdeki acelenin
    Peşinde ben kaybolurum

Gönlümde sönen ateşin
    Küllerini savururum
    Kalbimdeki acelenin
    Peşinde ben kaybolurum

Taşar içimden ruhum

Taşar içimden ruhum

Sezen Aksu - Ben Her Bahar Aşık Olurum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - İkinci Bahar

Sezen Aksu - İkinci Bahar

Gamze gamze bir gülüver şimdi Beni göğsüne alıver şimdi Mevsimi geldi susadım aşka Benimle bir bütün oluver şimdi [Nakarat] x2 İkinci bahar yaşıyor ömrüm Gel benim yarim oluver şimdi Seni gül gibi öpe koklaya Gözümden, dilimden, sakınır saklar Bugünki aklımla severim şimdi Şiirler, şarkılar söyleyerek Mehtabı birlikte seyrederek Benimle bir rüya kuruver şimdi Aahhh.... [Nakarat] x3
  3. Sezen Aksu - Her Şeyi Yak

Sezen Aksu - Her Şeyi Yak

Beni yak, kendini yak, her şeyi yak Bir kıvılcım yeter ben hazırım bak İster öp okşa istersen öldür Aşk için ölmeli, aşk o zaman aşk Aşk için ölmeli, aşk o zaman aşk Seni içime çektim bir nefeste Yüreğim tutuklu göğsüm kafeste Yanacağız ikimiz de ateşte Bir kıvılcım yeter hazırım bak Aşk için ölmeli, aşk o zaman aşk Allah'ım Allah'ım Ateşlere yürüyorum Allah'ım acı ile Aşk ile...
  4. Sezen Aksu - Öptüm (2011)

Sezen Aksu - Öptüm (2011)

sezen aksu öptüm Sezen aksu, yeni albümü, 2011 şarkıları, albüm tanıtımı hakkında detaylı bilgi alalım arkadaşlar. Sezen Aksu öptüm adlı albümüyle sizlerle melekler. Sanatçi: Sezen Aksu Albüm Adi: Öptüm Yayin Tarihi: 2011 Dosya Boyutu: 62.72 MB Albümdeki Eserler 1. Unuttun Mu Beni? 2. "Arkadaş" Şarkısını Duyunca 3. Ballı 4. Vay 5. Ayar 6. Sayım 7....
  5. Sezen Aksu Halkın Arasında!

Sezen Aksu Halkın Arasında!

sezen aksu sezen aksu haberleri Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle; Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına...

Sayfayı Paylaş