gebe
  1. üni-melek

üni-melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0

Sezen Aksu-Ben Sende Tutuklu Kaldım

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında üni-melek tarafından paylaşıldı.

[​IMG] BEN SENDE TUTUKLU KALDIM.. Ne senden öncesi
    Ne senden sonrası
    Ne senden öncesi
    Ne senden sonrası

Ayrılık aman
    Ölümden yaman
    Geçmiyor zaman geçmiyor
    Ne anam, babam
    Ne hoş hatıram
    Yetmiyor canım yetmiyor
    Ben sende tutuklu kaldım
    Kendi hayatımdan çaldım
    Yedi cihan dolandım
    Bana mısın demiyor

Ben sende tutuklu kaldım
    Kendi hayatımdan çaldım
    Yedi cihan dolandım
    Bana mısın demiyor

Sakladım gözlerimi
    Sustum hep sözlerimi
    Yandım yar közlerimi aah...
    Savur savur bitmiyorBen sende tutuklu kaldım
    Kendi hayatımdan çaldım
    Yedi cihan dolandım
    Bana mısın demiyor

Sezen Aksu-Ben Sende Tutuklu Kaldım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Tutuklu

Sezen Aksu - Tutuklu

Ne senden öncesi Ne senden sonrası Ne senden öncesi Ne senden sonrası Ayrılık aman Ölümden yaman Geçmiyor zaman geçmiyor Ne anam, babam Ne hoş hatıram Yetmiyor canım yetmiyor Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor Sakladım gözlerimi Sustum hep sözlerimi...
  2. Sezen Aksu - Seni İstiyorum

Sezen Aksu - Seni İstiyorum

Dün bütün gece seni düşündüm yanarak Bir an geldi zannettim kalbim duracak Ellerim tutuştu hasretini okşayarak Nasıl istedim istedim deliler gibi Sayıkladım hep sıcak sıcak nefesini Gel ne olursun gel son defa sev beni Gel sarıl bana sarıl seni istiyorum gel Neden bilmem özlüyorum ellerini ver Yok yalan değil artık inkar etmiyorum yeter Hatta belki seviyorum istiyorsan eğer Bu...
  3. Sezen Aksu - O Sensin

Sezen Aksu - O Sensin

O sensin, o sensin Süzülür sabahlar Uyanır hatıralar Gelir iyonya'dan İzmir'in sokaklarına Yasemin kokusuyla Geçmişin dokusuyla Ayrılık korkusuyla Sarılır boynuna Çağırır usulca Unutulmuş saf çocukluğum Gülümser ilk aşkım Hemen hafifler burukluğum Ben oralarda doğdum Köklerim o topraklarda Tarihin sırlarıyla Ölmek isterim orada Acılar, yaslar Gizlenir kuytulara Sonra günahlar Uzanır...
  4. Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı

Sezen Aksu - Kalbim Ege'de Kaldı

Cigaramı sardım karşı sahile Yaktım ucuna acıları Ağları attım anılar doldu Ağlar hasretimin kıyıları Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı Aman aman Bir elimde defne Bir elimde sevdan Kalbim egede kaldı Kadehimi vurdum karşı yakaya Efeler kalktı şerefe Sevgimi attım dostlar coştu Bir ağıt yaktı kadere Yareme tuz diye yakamoz bastım Tek şahidim aydı Aman Aman Bir elimde defne Bir...
  5. Sezen Aksu Ben Seni Görmeden Sevdim( Gidiyorum)

Sezen Aksu Ben Seni Görmeden Sevdim( Gidiyorum)

sezen aksu, parçaları, şarkı sözleri, gidiyorum, ben seni görmeden sevdim hakkında bilgi burada Sezen Aksu hayranım sana muhteşem bir yorumun sesin var , parçaların müziğin tek kelime ile harika.. Ben seni görmeden sevdim ahlakına hayran ruhuna sevdalıyım. aradaki mesafelerin ne önemi varki? kalpten kalbe köprü kurulmuş bir kere. aşkı iki öpücükten ibaret sayanlara inat ben seni...

Sayfayı Paylaş