gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Sezen Aksu Ben Seni Görmeden Sevdim( Gidiyorum)

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

sezen aksu, parçaları, şarkı sözleri, gidiyorum, ben seni görmeden sevdim hakkında bilgi burada
    Sezen Aksu hayranım sana muhteşem bir yorumun sesin var , parçaların müziğin tek kelime ile harika..

Ben seni görmeden sevdim
    ahlakına hayran
    ruhuna sevdalıyım.
    aradaki mesafelerin ne önemi varki?
    kalpten kalbe köprü kurulmuş bir kere.
    aşkı iki öpücükten ibaret sayanlara inat
    ben seni görmeden sevdim.
    hani aynı evin içinde olupta
    aralarına kalın duvarlar örenler
    hatta
    yanyana olupta
    aralarına kilometreler yerleştirenler varya
    duysunlar sevdamı
    utansınlar
    ben seni görmeden sevdim
    ask nedir?
    aşk gözle görülmezki
    kalple hissedilir bence
    ask ondan cok uzaklarda
    onunla olabilmektir
    paylaşmaktır acıyı tatlıyı
    ben seni görmeden sevdim...

2. kayıtsız üye

kayıtsız üye Forum Okuru

murat boz bende buralardan giderim parçasını güzel yorumlamış....

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

ümit sayın gitme şarkısını güzel yorumlamış....

Sezen Aksu Ben Seni Görmeden Sevdim( Gidiyorum) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ben seni görmeden sevdim

Ben seni görmeden sevdim

BEN SENI GÖRMEDEN SEVDIM Yorgun gecelerde titreyen bir yanı yetim, bir yanı öksüz yüregimle sevdim seni Ey gönül bahçemde büyüttüğüm nazlı çiçek Ey sevdamın adı, aşkın gerçek anlamı Bu hasret bu gurbet söyle söyle ne zaman bitecek Ben seni görmeden sevdim Yolunu gözledim bir Medine sabahı Ellerimde güller, güller ki kokunu aldığım Kokunu alıp yandığım, yanıp yanıp ağladığım Ben...
  2. Sezen Aksu - Gidiyorum Bu Şehirden

Sezen Aksu - Gidiyorum Bu Şehirden

Gidiyorum yine bu şehirden Ayaklarım geri geri Tekerlekler almış başını Dönüyor dönüyor Gidiyorum yine bu şehirden Ayaklarım geri geri Tekerlekler almış başını Dönüyor dönüyor Sanki bütün büyük aşkların ortak kaderi Ah beni en çok bu mahvediyor Sanki bütün büyük aşkların ortak kaderi Ah beni en çok bu kahrediyor Ah beni beni Vah beni beni Nerelere gideyim, nasıl edeyim Al...
  3. Sezen Aksu - Gidiyorum

Sezen Aksu - Gidiyorum

Zaman sadece birazcık zaman Geçici bu öfke, bu hırs, bu intikam Acılarımız tarih kadar eski Nefes alıp vermek misali olağan Zaman sadece birazcık zaman Son bulduğu yerde sevgiler bir tek an Böyle benzer izler etrafında Alışkanlıklarımız bile sıradan Gidiyorum bütün aşklar yüreğimde Gidiyorum kokun hala üzerimde Sana korkular bıraktım bir de yeni başlangıçlar Bir kendim bir ben gidiyorum...
  4. ..BeN SeNi GöRMeDeN SeVDiM..

..BeN SeNi GöRMeDeN SeVDiM..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Sezen Aksu-Ben Sende Tutuklu Kaldım

Sezen Aksu-Ben Sende Tutuklu Kaldım

BEN SENDE TUTUKLU KALDIM.. Ne senden öncesi Ne senden sonrası Ne senden öncesi Ne senden sonrası Ayrılık aman Ölümden yaman Geçmiyor zaman geçmiyor Ne anam, babam Ne hoş hatıram Yetmiyor canım yetmiyor Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor Ben sende tutuklu kaldım Kendi hayatımdan çaldım Yedi cihan dolandım Bana mısın demiyor Sakladım...

Sayfayı Paylaş