Sezen Aksu - Benden Selam Söyleyin Bütün Aşklarıma

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

her ayrılık bi vurgun değmeyin yaşlarıma benden selam söyleyin bütün aşklarıma her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma bir sözleri sezen aksu benden selam söyleyin bütün aşklarıma video dinle Unutuldum,unutuldum
    Kurutulmuş güller gibi
    Yosun tutmuş duvarlara
    Yazılmış günler gibi
    Gece bitmez gündüz bitmez
    Bu yalnızlık hiç bitmez
    Ne kavgam bitti ne sevdam
    Ömür geçer gönül geçmez

Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2

Çiçeklerim dökülür her mevsim
    Sonra yeniden açar
    Ümidimin boynu bükülür
    Sonra deniz bin defa taşar

Unutuldum,unutuldum
    Kurutulmuş güller gibi
    Yosun tutmuş duvarlara
    Yazılmış günler gibi
    Gece bitmez gündüz bitmez
    Bu yalnızlık hiç bitmez
    Ne kavgam bitti ne sevdam
    Ömür geçer gönül geçmez

Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma
    Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2

Sezen Aksu - Benden Selam Söyleyin Bütün Aşklarıma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bütün Meleklere Selam

Merhabalar arkadaslar yeni üye oldum,Avusturya'dan katiliyorum 4 cocuk annesiyim 15-12-9 yaslarinda büyük cocuklarim birde bebisimiz var henüz 8 aylik umarim güzel seyler paylasiriz...
  2. Benden Selam Olsun Bolu Beyine - Kastamonu yöresi

kastamonu yöresine ait şarkılar benden selam söyleyin bolu beyine benden selam söyle bolu beyine olsun hikayesi söyle hikayesi Hey hey efeler hey... Benden selam olsun Bolu Beyine Çıkıp şu dağlara yaslanmalıdır At kişnemesinden gargı sesinden Dağlar seda verip seslenmelidir. Hey hey gene de hey... Düşman geldi tabur tabur dizildi Alnımıza kara yazı yazıldı Tüfek icat oldu, mertlik...
  3. Nurettin Rençber - Benden Selam Söyle Dağlara

nurettin rençber benden selam söyle dağlara turnam turnam benden selam söyle dağlara nurettin rençber video oy içimde ki ateş dinse külleri donsa günler değil aylar değil yıllarım yansa garip canım musallada döne döne yumd-sa unutamam ben o yari başka gül için oy turnam turnam benden selam söyle dağlara benden selam yari görmeyeli oldu bir hayli zaman benden selam söle dağlara benden selam...
  4. Sezen Aksu - Le Le Le

Gözümün içine baka baka oynaşıyor ellerle Cehennemde yanarsın sen bu dudu dillerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Kanından mı sütünden mi sülalenden mi bilmem Yarışırsın çapkınlıkta deli ellerle Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Nerelere gideyim, nasıl edeyim Sen aklımı tut yarabbi Le le le le le le le le laaa... Le le le...
  5. Sezen Aksu - Gül

Sürgün verirdim senin yüreğinde Körpe bir güldüm elinde Kopardın çok zamansız Evcil değildim ben Soldum ergenken Veren Allah alır Gülün hatrı kalır Artık erkeğim değilsin Başka kadının var Ayak seslerini, sık nefeslerini Akşam ayıp heveslerini Bazen ağzımda bulurum Dudak izlerini Oysa artık benim hakkım değilsin Başımda göçebe kuşlar Yalandı aslında suçlar Sana göre değildim Çok kısa...
  6. Sezen Aksu - Aşk

Bak yağıyor yağmur Her damlada gözlerin Bak esiyor rüzgar Rüzgar dediğim de sensin Bak sımsıcak güneş Sevginle ısındı içim Sen vazgeçemediğim Yanımda bile hasretimsin Güneş doğarken çiçek açarken Ve hayat geçerken ben seninleyim Bir gün olur ayrılık kapımı çalarsa Senle yaşanan zaman yeter bana Bak yağıyor yağmur Her damlada gözlerin Bak esiyor rüzgar Rüzgar dediğim de...
  7. Sezen Aksu - Ali

Namluna dayanır yola dalarsın Durusun bakısın yaman be Ali Bosuna tetigi ne kurcalarsın Var daha atese zaman be Ali Yıllanmıs bir cınar pusuluk yerin Nerdeyse gelecek beklediklerin Var iki atlı can-ı kederin Desene isleri duman be Ali Onu sen buyutte sogut boyunca Kendini ellere versin o gonca Sozume kanmadın vurdu uyunca Koylundu gozunu yuman be Ali Geldiler beklenen ciftler ormana Duruyor...
  8. selam bütün meleklere

mrb herkese.ben Kütahya'dan NİL.23 Yaşında ve bekarım.bu forum çok hoşuma gidiyor.herkese iyi eğlenceler hoş vakitler...:d040:
  9. Selam olsun hayatın bütün alanlarına, zamanın bütün dilimlerine Muhammedî nurutaşıyan

Rahman ve Rahim olan Allah’ın Adı İle... Şüphesiz ki hamd Allah’a aittir, Hamdolsun alemlerin Rabbi olan Allah'a! Hamdolsun Rahman olana, Rahim olana! Hamdolsun kendisinden başka ilah olmayana Hamdolsun hakimiyette ortağı bulunmayana Hamdolsun, bizleri yoktan var edene, yeryüzünde halife kılana Hamdolsun Rasûller gönderene, kitaplar indirene! Ve... Selam olsun...
  10. Selam Olsun Bütün Meleklere :)

Merhabalar herkese bende yeni üyelerdenim.20 yaşındayım,üniversite 2.sınıf öğrencisiyim.Ailem İstanbulda ben başka bir şehirde okuyorum.Adımı söylemeyi unutmuşum nickimden de anlaşılacağı gibi adım Yasemin.Burada iyi dostluklar ve iyi ablalar edineceğim gibime geliyor.Güzel vakit geçiririz umarım herkese iyi forumlar :)
Tags: Add Tags

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. her ayrilik bi vurgun değmeyin yaşlarima

,
  2. Her ayrılık bi vurgun

,
  3. her ayrilik bi vurgun değmeyin yaşlarima indir

,
  4. sezen aksu her