gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Benden Selam Söyleyin Bütün Aşklarıma

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

her ayrılık bi vurgun değmeyin yaşlarıma benden selam söyleyin bütün aşklarıma her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma bir sözleri sezen aksu benden selam söyleyin bütün aşklarıma video dinle Unutuldum,unutuldum Kurutulmuş güller gibi
    Yosun tutmuş duvarlara
    Yazılmış günler gibi
    Gece bitmez gündüz bitmez
    Bu yalnızlık hiç bitmez
    Ne kavgam bitti ne sevdam
    Ömür geçer gönül geçmez

Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma
    Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2

Çiçeklerim dökülür her mevsim
    Sonra yeniden açar
    Ümidimin boynu bükülür
    Sonra deniz bin defa taşar

Unutuldum,unutuldum
    Kurutulmuş güller gibi
    Yosun tutmuş duvarlara
    Yazılmış günler gibi
    Gece bitmez gündüz bitmez
    Bu yalnızlık hiç bitmez
    Ne kavgam bitti ne sevdam
    Ömür geçer gönül geçmez

Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma
    Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2

Sezen Aksu - Benden Selam Söyleyin Bütün Aşklarıma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Yaz Aşkım

Sezen Aksu - Yaz Aşkım

Ayrılık geldi bir kez daha Kavuşmak olmaz bir yaz daha Sonunda her şey bitti yine Yüreğim kaldı boş bir ümitle Ne olur son kez göreyim yüzünü Ne olur kal deme bana Bilirsin her şeyin sonu var Bilirsin ayrılık geldi Bilirsin unuturum sevgini Üzmez beni yaz aşkım
  2. Sezen Aksu - Son Nefeste Aşk

Sezen Aksu - Son Nefeste Aşk

Ay batırdım penceremde Söz gerekmez gönül görünce Bir an için güldüğünde Gözlerinde aşka yürüdüm Gözlerinde aşk ile döndüm Ay batırdım penceremde Söz gerekmez gönül görünce Bir kez olsun sarıldığında Geceler boyu her nefeste aşk Geceler boyu son nefeste aşk
  3. Sezen Aksu - Onursuz Olmasın Aşk

Sezen Aksu - Onursuz Olmasın Aşk

Bak, yüreğime bak Ateşimi gör, içimi hisset Hadi hazırım yeter ki Onursuz olmasın aşk Gel, sokağıma gel Penceremi aç, yatağıma gel Hadi hazırım yeter ki Onursuz olmasın aşk Ölürüm yoluna ölürüm de yine boğun eğmem Yakarım dünyayı uğruna ama sana eğilmem Öyle sınırsız öyle derin öyle çok severim ki korkarsın Kuruyup çöle dönsem de pare pare olsam da yenilmem Bak, yüreğime bak Ateşimi gör,...
  4. Sezen Aksu - Aşk

Sezen Aksu - Aşk

Bak yağıyor yağmur Her damlada gözlerin Bak esiyor rüzgar Rüzgar dediğim de sensin Bak sımsıcak güneş Sevginle ısındı içim Sen vazgeçemediğim Yanımda bile hasretimsin Güneş doğarken çiçek açarken Ve hayat geçerken ben seninleyim Bir gün olur ayrılık kapımı çalarsa Senle yaşanan zaman yeter bana Bak yağıyor yağmur Her damlada gözlerin Bak esiyor rüzgar Rüzgar dediğim de...
  5. Sezen Aksu - Ablam Aşktan Öldü

Sezen Aksu - Ablam Aşktan Öldü

Ablam aşktan öldü Herşey filmlerdeki gibi oldu Bir hazan yaprağı düşerken Pencereye bakarak Son nefesini verdi mucize Sevgililer buluşamadı Hayat o'rda o kıyıda Masalın berisinde kaldı Hiç yara almadan Aynadan geçemezsin Geçemezsin aynadan Hiç yara almadan Ablam aşktan öldü Herşey filmlerdeki gibi oldu Bir hazan yaprağı düşerken Pencereye bakarak Aşktan ölmenin bin yıllık tarihini Ablam...

Sayfayı Paylaş