Sezen Aksu - Benden Selam Söyleyin Bütün Aşklarıma

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

1. Misafir

Misafir Forum Okuru

her ayrılık bi vurgun değmeyin yaşlarıma benden selam söyleyin bütün aşklarıma her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma bir sözleri sezen aksu benden selam söyleyin bütün aşklarıma video dinle Unutuldum,unutuldum
    Kurutulmuş güller gibi
    Yosun tutmuş duvarlara
    Yazılmış günler gibi
    Gece bitmez gündüz bitmez
    Bu yalnızlık hiç bitmez
    Ne kavgam bitti ne sevdam
    Ömür geçer gönül geçmez

Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2

Çiçeklerim dökülür her mevsim
    Sonra yeniden açar
    Ümidimin boynu bükülür
    Sonra deniz bin defa taşar

Unutuldum,unutuldum
    Kurutulmuş güller gibi
    Yosun tutmuş duvarlara
    Yazılmış günler gibi
    Gece bitmez gündüz bitmez
    Bu yalnızlık hiç bitmez
    Ne kavgam bitti ne sevdam
    Ömür geçer gönül geçmez

Her ayrılık bir vurgun değmeyin yaşlarıma
    Benden selam söyleyin bütün aşklarıma x2

Sezen Aksu - Benden Selam Söyleyin Bütün Aşklarıma konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Bütün Meleklere Selam

Merhabalar arkadaslar yeni üye oldum,Avusturya'dan katiliyorum 4 cocuk annesiyim 15-12-9 yaslarinda büyük cocuklarim birde bebisimiz var henüz 8 aylik umarim güzel seyler paylasiriz...
  2. Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  3. Sezen Aksu - Adı Menekşe

Bu şehrin meydanlarında, garında, rıhtımında Sensizlik bir türlü yakamı bırakmıyor Bütün duraklarda, kahvelerde Büyük küçük yalanların Dönüp dönüp vuruyor ansızın beni Vuruyor yerden yere Yok ettim salındığın billur aynaları Şimdi uzun uykuların tam zamanıdır Bir yorgan misali örtündüm yalnızlığı Bu yıl da aşk buraya hiç uğramadı Silinsin izim, hiçliğim sokakta kalsın Gölgemi yakın, bu...
  4. selam bütün meleklere

mrb herkese.ben Kütahya'dan NİL.23 Yaşında ve bekarım.bu forum çok hoşuma gidiyor.herkese iyi eğlenceler hoş vakitler...:d040:
  5. Selam Olsun Bütün Meleklere :)

Merhabalar herkese bende yeni üyelerdenim.20 yaşındayım,üniversite 2.sınıf öğrencisiyim.Ailem İstanbulda ben başka bir şehirde okuyorum.Adımı söylemeyi unutmuşum nickimden de anlaşılacağı gibi adım Yasemin.Burada iyi dostluklar ve iyi ablalar edineceğim gibime geliyor.Güzel vakit geçiririz umarım herkese iyi forumlar :)

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. Her ayrılık bi vurgun

,
  2. sezen aksu her ayrilik bi vurgun indir

,
  3. her ayrilik bi vurgun değmeyin yaşlarima

,
  4. her ayrilik bi vurgun indir,
  5. sezen aksu her ayrilik bir vurgub indir,
  6. sezen aksu her ayrılık bir vurgun indir,
  7. her ayrilik bir vurgun değmeyin yaşlarıma,