gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Benimle Ol

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan Kolay kolay taşınmayan doludizgin duygulardan
    Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var

Haydi gel benimle ol oturup yıldızlardan
    Bakalım dünyadaki neslimize
    Ordaki sevgililer özenip birer birer
    Gün olur erişirler ikimize

Uzanıp yüreğinin ateşiyle yeniden
    Yıldızları tek tek yakacağım
    Sarılıp güneşlere sevgimizle göklerden
    Mavi mavi taçlar takacağım

Sezen Aksu - Benimle Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Olmaz Olsun

Sezen Aksu - Olmaz Olsun

Olmaz olsun cüzdanımda milyonlar Kalbimde sevgin oldukça Zenginlik, mal, mülk, para neye yarar Yanımda sen olmayınca Bazen neşe, bazen keder Hayat böyle geçip gider Tatlı günler, acı günler Bir yastıkta hep beraber Altın, gümüş, pırlanta Zümrüt, sedef, yakutla Kim mutlu olmuş dünyada Bir tek içten gülüş Bir tatlı söz, bir öpüş Sevdalı bir tek bakış yeter bana Altın, gümüş, pırlanta Zümrüt,...
  3. Sezen Aksu - Oldu Mu

Sezen Aksu - Oldu Mu

Gel haydi yine bir daha dene Belki olur bu son deneme Hiç düşündün mü ne zor anlatmak Kendini yeni birisine Dur öyle hemen yok olmaz deme Bir an olsun düşün yeniden Vay bu ne öfke nedir acelen Ayrılmak için bu telaş ne Her zaman böyle delisin Hep öfkene yenilirsin Her zaman bir neden bulur Ya kendini ya beni üzersin Oldu mu şimdi oldu mu ya Anlamak istemiyorsun ne demek istediğimi Oldu mu...
  4. Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Bakakaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat, kadere inat Seni sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Söz-Müzik: Sezen Aksu
  5. Nilüfer ameliyat oldu Sezen Aksu başından ayrılmadı

Nilüfer ameliyat oldu Sezen Aksu başından ayrılmadı

nilüfer kanser nilüfer ameliyat oldu sağlık durumu sezen aksu haberleri burada arkadaşlar. Gün geçmiyor ki bir kanser hastalığı haberi duymayalım Melek'ler. Kimi zaman bir yakınımınız kanser olduğu haberini alıyoruz, kimi zaman bir yakınımızın, yakınının, son zamanlarda da kanserli ünlüler haberleriyle sarsılıyoruz. Adını Feriha Koydum dizisinde ki başarılı usta oyuncu Vahide Gördüm kanser...

Sayfayı Paylaş