gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Bu Gece

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Al beni, götür kanatlarında bu gece Uçurup diyar diyar sev beni sevilmediğim kadar Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel

Gör beni, bulup karanlıklarda sar biraz
    Ki doğmasın sabahlar, al sevgim hiç vermediğim kadar
    Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel, gel

Sev, iste yeminler ederim aşka
    Belki bir daha hiç tutulmazlar
    İnanmasan bile gel, inandığım ne var ne yoksa
    Hiç vermediğim kadar

Al beni, götür kanatlarında bu gece
    Uçurup diyar diyar sev beni sevilmediğim kadar
    Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel bu gece...

Sev, iste yeminler ederim aşka
    Belki bir daha hiç tutulmazlar
    İnanmasan bile gel, inandığım ne var ne yoksa
    Hiç vermediğim kadar

Al beni, götür kanatlarında bu gece
    Uçurup diyar diyar sev beni sevilmediğim kadar
    Unuttur yalnız yaşadığım her geceyi öyle gel bu gece.

Sezen Aksu - Bu Gece konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Zavallı Bir Gece

Sezen Aksu - Zavallı Bir Gece

Bu gece ben şarkıların kederleriyle içip Duman duman savrularak dağılmak istiyorum Bilmediğim sokakların yabancı insanına Kaynaşarak efkarımı dağıtmak istiyorum Bu gece ben gerçeğimden uzaklaşıp giderek Düşlediğim dünyaları seyrederek görerek Boynu bükülü, bir köşede kadehiyle yarışan birine Teselli vermek, onunla gülmek, ağlamak istiyorum Teselli vermek, onunla gülmek, ağlamak istiyorum...
  3. Sezen Aksu - Kaç Yıl Geçti Aradan

Sezen Aksu - Kaç Yıl Geçti Aradan

Nolur sormasınlar bana. Nolur söyletmesinler derdimi. Saklarım ben onu kendime. Yerim kendi kendimi. Akıyorsa yaşlar gözümden, Dinmiyorsa bir türlü gece gündüz, Karardıysa bütün dünya, Vardır elbet bir sebebi... Kaç yıl geçti aradan ayrı ayrı, Bitsin artık bu hasret bulaşalım gayrı... Benim bütün derdim özlem. Biliyorum kavuşur böyle seven. Biz bir elmanın iki yarısıyız, O en çok...
  4. Sezen Aksu - En Uzun Gece

Sezen Aksu - En Uzun Gece

Sevdamın o büyüdüğü en uzun gecede bir yerdeyim Ben uzandığım isteğe çok uzak o yerde kendimleyim O duaların bittiği hasretin delice haykırdığı Ve karanlığın indiği bir yasak gönülle beraberim Bir posta çantasındaki içli bir mektup sayfasındayım Bir şarkı cümlesindeki çağlayan o bitmez nefesteyim Özlemlerle saran kollarda belki yorgun bir nabızdayım Önce kendi sarhoş olup devrilen düşen her...
  5. Sezen Aksunun yeni evi

Sezen Aksunun yeni evi

sezen aksu yeni evi sezen aksunun evi sezen aksu mehmet akif ersoy haberleri burada arkadaşlar. Sezen Aksu yeni ev satın aldı Melek'lerim. Ve bu ev maddi değerinden çok İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un evinin olmasından ötürü dahada ses getirdi magazin dünyasında. Bizde Sezen aksu'ya hayırlı uğurlu olsun diyor ve sizlere haberin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. Sezen Aksu,...

Sayfayı Paylaş