gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sezen Aksu 'dan Yasa Şarkısının Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sezen Aksu Yasa şarkısı sözü Sezen Aksu Yasa şarkısının sözleri
    Türk pop müziğin tartışmasız en başarılı müzisyenlerinden biri sizlerin de bildiği gibi Sezen Aksu melekler :) Bu yazımızda da sayısız parçaya imzasını atan Sezen Aksu Yasa şarkısı sözleri ile karşınızdayız ..

Bir zaman şahindim yükseklerdeydim indim
    Ne kadar dalgalıydım rüzgarlıydım dindim
    Yatıştı öfkem kadir kıymet bildim
    Sevdiğimi söylerken samimiydim
    Sen beni boşver kendini dinle
    Değişir her şey yasa böyle arama sorma beni
    Aman yok yere kalbini yorma tamam
    İyiyi kötüyü göze almadan sakın ha gelme
    Farkedersen eğer hemen her şeyi bırak gel
    Dünya işleri dursun ne boş telaşmış meğer
    Bana sorarsan her hayat bir roman gel sen de olma
    Geç kalanlardan sevdiğimi söylerken samimiydim

Sezen Aksu 'dan Yasa Şarkısının Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Şen Şarkı

Sezen Aksu - Şen Şarkı

Of oooofff Aşkım günaydın de yeni güne Yay gibi gerginsin, çözül biraz Bitmez dünyanın derdi, ertele Kurmanın hiçbir faydası yok, relax Bırak güneş ısıtsın içini Bak baharlar açmış beyaz beyaz Öyle olmasa da, sen öyle farzet Bakarsın umduğundan iyi geçer yaz Sıkıldım, sıkıldım, uçmak istiyorum Yalınayak yere basmak istiyorum Ne eksiğimiz var çiçekten böcekten Tabiat misali çoşmak istiyorum...
  2. Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı sezen aksu bekleyemedin mi şarkı sözleri sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı dinle hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Az Önce sizlere hasta yatağında yatan Adnan Şenses'e sürpriz yapan Sezen Aksu Bekleyemedin mi şarkısı hakkında bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Sezen Aksu Bekleyemedin mi dinle medik henüz ama şundan eminiz ki Minik Serçe'nin imzasını taşıyan...
  3. Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü de ekleyin bu sayfaya bayılıyorum ben bu şarkıya:
  4. Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum

Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum

Merhaba Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu'nun muhteşem şarkılarından biri olan Yasa Sözlerini sizden rica ediyorum mümkünse bana acil olarak Sezen Aksu Yasa Sözlerini yazın.
  5. Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri hakkında bilgileri vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müziğinin ünlü ismi, başarılı yorumcu, besteci ve söz yazarı Sezen Aksu 'ya ait olan "Şu Saniye" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.. Yok senden başka bir dünya Yok senden başka bir alem Cenneti verseler almam Ben senden asla...

Sayfayı Paylaş