gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Deli Kızın Türküsü

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yağmur yağar akasyalar ıslanır Ben yağmura deli buluta deli Bir büyük oyun bu yaşamak dediğin
    Beni ya sevmeli ya öldürmeli

Yitirmeli ne varsa
    Başlamalı yeniden

Bu anlamsız bu yağmur
    İşlemez karanlıkta
    Garipliğine yan
    Yan yürek yan
    Gitti giden
    Gitti giden

Sana büyük caddelerin birinde rastlasam
    Elimi uzatsam tutsam götürsem
    Gözlerine baksam gözlerine
    Konuşmasak ah anlasan

Elimi uzatsam tutsam götürsem
    Gözlerine baksam gözlerine
    Konuşmasak ah anlasan

Elimi uzatsam tutamasam
    Olanca sevgimi yalnızlığımı
    Düşünsem hayır hayır düşünmesem
    Senin hiç haberin olmasa

Sezen Aksu - Deli Kızın Türküsü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Yüzünü Dökme Küçük Kız

Sezen Aksu - Yüzünü Dökme Küçük Kız

Yüzünü dökme küçük kız Bırak üzülmeyi Yalnız sen misin bir düşün Unutan sevilmeyi Her siyahın bir beyazı Gecelerin gündüzü de vardır Yüzünü dökme küçük kız Kızma onlara Yalnız sen misin bir düşün Zincir oranda buranda Her tutsağın bir kaçışı Uykuların uyanışı da vardır Yüzünü dökme küçük kız Yaşamın anlamını bul Sonra dinle kendini Yolunu bil Her siyahın bir beyazı Gecelerin gündüzü de...
  3. Sezen Aksu 56 yaşında

Sezen Aksu 56 yaşında

Doğum Günün Kutlu Olsun Minik Serçe SEZEN Aksu, 56'ncı doğum gününü Mordoğan'daki yazlık villasında aralarında Can Tanrıyar, eşi Petek Dinçöz, Demet Akalın ve Serdar Ortaç'ın da bulunduğu sanatçı ve dostlarıyla kutladı. Saat 21.00'da başlayan özel parti, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Sade beyaz bir kıyafet giyen Sezen Aksu, kısa sarı saçlarıyla dikkat çekti....
  4. Sezen Aksunun yeni evi

Sezen Aksunun yeni evi

sezen aksu yeni evi sezen aksunun evi sezen aksu mehmet akif ersoy haberleri burada arkadaşlar. Sezen Aksu yeni ev satın aldı Melek'lerim. Ve bu ev maddi değerinden çok İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un evinin olmasından ötürü dahada ses getirdi magazin dünyasında. Bizde Sezen aksu'ya hayırlı uğurlu olsun diyor ve sizlere haberin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. Sezen Aksu,...
  5. Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum

Kızlar Sezen Aksu Yasa Sözleri istiyorum

Merhaba Türk pop müziğinin minik serçesi Sezen Aksu'nun muhteşem şarkılarından biri olan Yasa Sözlerini sizden rica ediyorum mümkünse bana acil olarak Sezen Aksu Yasa Sözlerini yazın.

Sayfayı Paylaş