gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - El Gibi

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ne bir ses nede haber Gelmiyor artik senden Öylece kala kaldimda
    Deli hasretimle ben

Bir yabanci selamin ile
    Hüzünlere daldim
    Kendi ellerimle ben beni
    Kederlere saldim

Sonunda bir oyuncak
    Kara sevda aldim senden
    Yani degismedim hala
    Öyle biraz çocuk kaldim

Yok öyle el gibi soguk durma
    Gül biraz sana gülmeler yarasir
    Yok öyle güz gibi soguk olma
    Güz ayrilik tasir..

Sezen Aksu - El Gibi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Su Gibi

Sezen Aksu - Su Gibi

Bir ömrün hikayesi Sığar mı bilmem satırlara Yaz desem anılara Sırlarımı ele verir mi Su gibi aktı yıllar Deryada bir damla kadar Yaşadım şahidimsiniz Yıllar sizden kim korkar Su gibi aktı yıllar Deryada bir damla kadar Yaşadım şahidimsiniz Yıllar sizden kim korkar Gül gibi hatıralar Tül gibi beni sarar Daha dün yaşananlar Hem yakın hem uzaktalar Gül gibi hatıralar Tül gibi beni sarar Daha...
  3. Sezen Aksu - İlk Gün Gibi

Sezen Aksu - İlk Gün Gibi

Gitsen de olur söylemem Söylemem tek bir kelime Ağlarım yaşlarsa akar Damla damla yüreğime Gitsen de olur söylemem Söylemem tek bir kelime Ağlarım yaşlarsa akar Damla damla yüreğime Kim severdi seni benim gibi böyle Kim tapardı sana Tanrı gibi öyle Kim seni kendinden iyi tanırdı Elini vicdanına koy da söyle Kim severdi seni benim gibi böyle Kim tapardı sana Tanrı gibi öyle Kim seni...
  4. Sezen Aksu - Çocuklar Gibi

Sezen Aksu - Çocuklar Gibi

Bende hiç tükenmez bir hayat vardı Kırlara yayılan ilkbahar gibi Kalbim hiç durmadan hızla çarpardı Göğsümün içinde ateş var gibi [Nakarat] Başını göğsüme sakla sevgilim Güzel saçlarında dolaşsın elim Birgün ağlayalım birgün gülelim Sevişen yaramaz çocuklar gibi.. Hissedince sana vurulduğumu Anladım ne kadar yorulduğumu Sakinleştiğimi durulduğumu Denize dökülen bir pınar gibi [Nakarat]...
  5. Ceza Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Ft Sezen Aksu)

Ceza Gelsin Hayat Bildiği Gibi (Ft Sezen Aksu)

birer birer kayıp giderdi her bir sevilen, yenisi gelmez, eline geçmez hele ki değeri hiç bilinmeyen, yürekte varsa sevgiden de ötesi, sen ağlasan da boş, ışıkta yaksan nafile, odan karanlık hep loş, hayatın emri hep koş, bayağı bir bekledim boş, yaşantım sanki bir savaş ve hoşta bazen, ateş kesildiğinde ve de sular durulduğunda, yoksa hep gülerdi insan, hep kalırdı masum, saygıda bir kusur...

Sayfayı Paylaş