gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkısı sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözleri Sezen Aksu Gitmem Daha şarkısı sözü

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda misafirlerimizin isteği üzerine Minik Serçe Sezen Aksu'dan Gitmem Daha adlı şarkısının sözlerini paylaşıyoruz.

Gitmem daha, kanım kaynıyor hala
    Gitmem doymadım ben aşka
    Bırakmam gölgemi ardımda
    Alırım yanıma onu da
    Her şeyden korkardım küçük bir çocukken
    Şarkı söylemeyi karanlık öğretti bana
    Yalnızlıktan öğrendim binlerce masalı
    Ve hüzünden öğrendim sevmeyi
    Bir gün daha perdeler kapanmakta
    Kaçmam ben pişman olsam da
    Hayat iştahla dişlediğim elma
    Kaçmam yaşarım inadına

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkısı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

Sezen aksu Bekleyemedin mi şarkı sözleri

sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı sezen aksu bekleyemedin mi şarkı sözleri sezen aksu bekleyemedin mi şarkısı dinle hakkında bilgiler burada arkadaşlar. Az Önce sizlere hasta yatağında yatan Adnan Şenses'e sürpriz yapan Sezen Aksu Bekleyemedin mi şarkısı hakkında bilgiler aktarmıştık Melek'ler. Sezen Aksu Bekleyemedin mi dinle medik henüz ama şundan eminiz ki Minik Serçe'nin imzasını taşıyan...
  2. Sıla Gitme Dur Biraz şarkısı sözü

Sıla Gitme Dur Biraz şarkısı sözü

Sıla Gitme Dur Biraz şarkı sözleri Sıla Gitme Dur Biraz şarkısı sözü O muhteşem sesiyle dur gitme biraz diyen Sıla'nın Gitme Dur Biraz Daha şarkısının sözlerini, şarkıyı sevenler ve Sıla seven Melek'ler için paylaşıyoruz :) Sıla Gitme Dur Biraz şarkısının sözleri: Gitme dur biraz. Yılların özlemini, gözlerini sarsın bu ayaz. Dur gitme biraz. Kalbime, en derine sözlerini döksün bu hazan.
  3. Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü

Sezen Aksu Gitmem Daha şarkı sözü de ekleyin bu sayfaya bayılıyorum ben bu şarkıya:
  4. Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri

Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri

Bu konu; Sezen Aksu 'dan "Şu Saniye" Şarkısının Sözleri hakkında bilgileri vermektedir. Sevgili melekler, Türk pop müziğinin ünlü ismi, başarılı yorumcu, besteci ve söz yazarı Sezen Aksu 'ya ait olan "Şu Saniye" şarkısının sözlerini bu sayfamızdan sizlerle paylaşıyoruz.. Yok senden başka bir dünya Yok senden başka bir alem Cenneti verseler almam Ben senden asla...
  5. Melekler sezen aksunun hangi şarkısı sizi anlatır

Melekler sezen aksunun hangi şarkısı sizi anlatır

Canlarım türk pop müziğinin divası,sezen aksuyu dınlemeyen şarkılarını bilmeyen yoktur herhalde sezen aksunun dünden bugüne bütün şarkılarında sadece bir şarkı bile bizi anlatabilir sizce hangi şarkısı sizsiniz

Sayfayı Paylaş