gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sezen Aksu Halkın Arasında!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

sezen aksu sezen aksu haberleri
    Eskiden padişahlar tebdil-i kıyafet giyinip halkın arasına karışır, rahatça dolanırlarmış melekler :) İşte minik serçe Sezen Aksu da fazla ilgiden bunalmış olacak ki, Tarabya'da ve Bebek sahilinde güneşin tadını çıkarıp gönlünce dolaşabilmek için aynı taktiği uygulamış :D:D Haberin detayları şöyle;

Sezen Aksu önceki gün ‘tebdil-i kıyafet’ halkın arasına karıştı! Lüks otomobilleri yerine mütevazı bir araçla sokaklarda gezen Aksu, Tarabya’da tek başına bir bankta oturdu

Sezen Aksu, önceki gün İstanbul'da kış güneşinin tadını çıkardı. Yardımcısıyla Kandilli'deki yalısından çıkan Aksu, sürekli kullandığı ve içinde her türlü konforun bulunduğu lüks minibüsü yerine mütevazı bir otomobille Avrupa yakasına geçip Bebek'e gitti.

Tanınmamak için şapka takan ünlü sanatçı, gazetecileri görünce yardımcısının arkasına saklandı. Daha sonra Tarabya'ya giden Aksu, sahilde gezdikten sonra bir banka oturup dakikalarca denizi seyretti.
    uçankuş

Sezen Aksu Halkın Arasında! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Sezen Aksu - Kaç Yıl Geçti Aradan

Sezen Aksu - Kaç Yıl Geçti Aradan

Nolur sormasınlar bana. Nolur söyletmesinler derdimi. Saklarım ben onu kendime. Yerim kendi kendimi. Akıyorsa yaşlar gözümden, Dinmiyorsa bir türlü gece gündüz, Karardıysa bütün dünya, Vardır elbet bir sebebi... Kaç yıl geçti aradan ayrı ayrı, Bitsin artık bu hasret bulaşalım gayrı... Benim bütün derdim özlem. Biliyorum kavuşur böyle seven. Biz bir elmanın iki yarısıyız, O en çok...
  3. Sezen Aksu 56 yaşında

Sezen Aksu 56 yaşında

Doğum Günün Kutlu Olsun Minik Serçe SEZEN Aksu, 56'ncı doğum gününü Mordoğan'daki yazlık villasında aralarında Can Tanrıyar, eşi Petek Dinçöz, Demet Akalın ve Serdar Ortaç'ın da bulunduğu sanatçı ve dostlarıyla kutladı. Saat 21.00'da başlayan özel parti, gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Sade beyaz bir kıyafet giyen Sezen Aksu, kısa sarı saçlarıyla dikkat çekti....
  4. Sezen Aksunun yeni evi

Sezen Aksunun yeni evi

sezen aksu yeni evi sezen aksunun evi sezen aksu mehmet akif ersoy haberleri burada arkadaşlar. Sezen Aksu yeni ev satın aldı Melek'lerim. Ve bu ev maddi değerinden çok İstiklal Marşı'nın yazarı Mehmet Akif Ersoy'un evinin olmasından ötürü dahada ses getirdi magazin dünyasında. Bizde Sezen aksu'ya hayırlı uğurlu olsun diyor ve sizlere haberin detaylarını geçiyoruz Melek'ler. Sezen Aksu,...
  5. Halk Arasında Cinsiyet Tahmini

Halk Arasında Cinsiyet Tahmini

ilginç cinsiyet tahmini,halk arasında cinsiyet belirleme,bebeğin cinsiyetini belirleyen yöntemler,bebeğin cinsiyetini tahmin etme ,bebeğim kızmı ,bebeğim erkekmi, cinsiyet tahmini hakkında bilgiler hamilelik haberi alındıktan sonra, akla ilk gelen "bebek kız mı olacak erkek mi?" sorusudur. bebek anne karnında 16 haftasını doldurana kadar bu soru cevapsız kalır ve merakla...

Sayfayı Paylaş