gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Hayat Sana Teşekkür Ederim

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Oyuncak bebekleri sevmedim çok Evcilik oynamayı Alkışı sevdim
    Bıçak sırtlarında dolaşmayı
    Tehlikeli sularda seyredip
    Pupa yelken
    Geçici emniyetlere ulaşmayı

Alkışı sevdim
    Bıçak sırtlarında dolaşmayı
    Tehlikeli sularda seyredip
    Pupa yelken
    Geçici emniyetlere ulaşmayı

Kadınları, erkekleri, romanları
    Hele başkaldıranları

Acılarım oldu herkes gibi elbet
    Herkese kısmet olmayan sevinçlerim
    Unutulmayı da göze aldım evet
    Hayat sana teşekkür ederim

Sezen Aksu - Hayat Sana Teşekkür Ederim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu

Sezen Aksu

13 Temmuz 1954 yılında İzmir'de doğdu. Ziraat fakültesindeki öğrenimini yarıda bıraktı. Profesyonel olarak müzikle ilgilenmeye başladı. İlk 45'liği "Haydi Şansım/ Gel Bana" 1975 yılında çıktı. Aynı yıl içerisinde "Yaşanmamış Yıllar/ Kusura Bakma" isimli ikinci 45'lik plağı yayınlandı. Sezen Aksu bir dergiye verdiği röportajda, iki plağını amatör bulduğunu ve gerçek...
  2. Gülben Ergen - Teşekkür Ederim

Gülben Ergen - Teşekkür Ederim

Kimdin Neydin bilmem Ve bir gün Geldin aniden Sevdim düşünmeden Ama bir şeyden eminim halen Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim Bana da yaşattığın için sevgilim Çok teşekkür ederim Ben aşkı yalnız sana yakıştığı için severim Bana da yakıştığın için sevgilim Çok teşekkür ederim
  3. Sezen Aksu - Teşekkür Ederim

Sezen Aksu - Teşekkür Ederim

oyuncak bebekleri sevmedim çok evcilik oynamayı alkışı sevdim,bıçak sırtlarında dolanmayı tehlikeli sularda seyredip,kupa yelken geçici emniyetlere ulaşmayı, kadınları,erkekleri,romanları hele baş kaldıranları acılarım oldu herkes gibi elbet herkese kısmet olmayan sevinçlerim, unutulmayıda göze aldım evet hayat sana teşekkür ederim...
  4. teşekkür ederim gifleri

teşekkür ederim gifleri

teşekkür ederim gifleri semazen gifleri hareketli semazen hareketli teşekkür ederim alkış
  5. seda şimdiden  teşekkür  ederim

seda şimdiden teşekkür ederim

merhaba handanca bana genel ve ilişki olarak bakablirmisin. bu yıl gireceğim bir sınav var onu ve de aşk hayatımda neler olacak benm burcum yengeç sevdiğim çocuğun burcu emin deiğilim ama kova veya balık bu burçlardan birisi. benimle bir daha konuşmak istemediğini söyledi acaba yine görüşebilcekmiyim genel ve ilişki olrak bakarsanız svenirim...

Sayfayı Paylaş