gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Sezen Aksu - Haydi Gel Benimle Ol

Konu, 'S-T Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan Kolay kolay taşınmayan dolu dizgin duygulardan
    Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var

Haydi gel benimle ol
    Oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki neslimize
    Ordaki sevgililer özenip birer birer
    Gün olur erişirler ikimize

Uzanıp yüreğimin ateşiyle yeniden
    Yıldızları tek tek yakacağım
    Sarılıp güneşlere sevgimizle göklerden
    Mavi mavi taçlar takacağım ne olursun

Haydi gel benimle ol
    Oturup yıldızlardan bakalım dünyadaki neslimize
    Ordaki sevgililer özenip birer birer
    Gün olur erişirler ikimize

2. damlaküçük

damlaküçük Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sezen aksu gene vazgecilmez sarkılarından :)

Sezen Aksu - Haydi Gel Benimle Ol konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sezen Aksu - Oldu Mu

Sezen Aksu - Oldu Mu

Gel haydi yine bir daha dene Belki olur bu son deneme Hiç düşündün mü ne zor anlatmak Kendini yeni birisine Dur öyle hemen yok olmaz deme Bir an olsun düşün yeniden Vay bu ne öfke nedir acelen Ayrılmak için bu telaş ne Her zaman böyle delisin Hep öfkene yenilirsin Her zaman bir neden bulur Ya kendini ya beni üzersin Oldu mu şimdi oldu mu ya Anlamak istemiyorsun ne demek istediğimi Oldu mu...
  2. Sezen Aksu - Gel Bana

Sezen Aksu - Gel Bana

Düşünme hiç başka şeyi Sevmeyi bil sevilmeyi İşte gördün dünya bomboş Sevmek için durma koş Sevelim hep sevilelim Dertleri terk eyleyelim Sevelim hep sevilellim Mutluluğa yönelelim Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Gülüp oyna gel bana haydi gel bana Haydi gel gel kolları boynuma dola Hayat zor hayat yokuş Ölümden öte herşey bomboş Sevgimiz herşeyden uzak...
  3. Sezen Aksu - Eğreti Gelin

Sezen Aksu - Eğreti Gelin

ödünç geldim emanetsin elimde, yasak döşeklere ömrüm serilir, ali'm derim dünya dönmez dilimde usul yaklaş çocuk kalbim kırılır Çocuk uyur er uyanır koynunda duyulsunki ibret olsun aşkımız Eğretiyim bana yer yok düğünümde kırk düğüne bedel günahımız
  4. Sezen Aksu - Benimle Ol

Sezen Aksu - Benimle Ol

Bende zincirlere sığmayan o deli sevdalardan Kızgın çöllerde rastlanmayan büyülü rüyalardan Kolay kolay taşınmayan doludizgin duygulardan Yalanlardan dolanlardan daha güçlü bir yürek var Haydi gel benimle ol oturup yıldızlardan Bakalım dünyadaki neslimize Ordaki sevgililer özenip birer birer Gün olur erişirler ikimize Uzanıp yüreğinin ateşiyle yeniden Yıldızları tek tek yakacağım...
  5. Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Sezen Aksu - Ahdım Olsun

Geçti yıllar ah geç aydım Anladım ki boşa gün saydım Bakakaldım giden güne Ben hep düne ait kaldım Çocukluğum kavruk Gençliğim savruk Yetişkinliğimden hiç hayır yok Hayat, kadere inat Seni sil baştan yaşayacağım Ahdım olsun Esip geçtim, yağıp geçtim Kaçırdım tez zamanları Pişmanlıklar, düşmanlıklar Bitmez dilimin amanları Söz-Müzik: Sezen Aksu

Sayfayı Paylaş